Naujienų srautas

Sportas2020.01.22 09:44

Kanzaso universitete kilo masinės krepšininkų muštynės, buvo griebiamasi net už kėdžių

LRT.lt 2020.01.22 09:44

NCAA pirmenybes sudrebino masinės krepšininkų muštynės. Dviejų Kanzaso universitetų susitikimo pabaigoje žaidėjų emocijos pasiekė tokį lygį, kad santykius teko aiškintis kumščiais. Negana to, į orą kilo ir kėdės.

Nors ir rungtynių rezultatas jau buvo aiškus – 81:59, emocijų dar buvo per akis. Paskutinėje atakoje su kamuoliu driblingavęs Kanzaso „Jayhawks“ atstovas Silvio De Sousa siekė sudeginti laiką, tačiau Kanzaso „Wildcats“ garbę gynęs DaJuanas Gordonas perėmė kamuolį ir pasileido į greitą ataką.

De Sousa sugebėjo pavyti varžovą ir atlikti įspūdingą bloką, po kurio priėjo prie parkritusio Gordano ir jį nustelbė piktu žvilgsniu.

Šalia stovėjęs Gordano komandos draugas greitai sureagavo į De Sousa provokaciją ir jį nustūmė, kas iškart išprovokavo masines muštynes. Į krūvą subėgo kone visi krepšininkai, kurie „į darbą“ paleido kumščius.

Vaizdo įraše taip pat matyti, kad De Sousa buvo pasirengęs į varžovus paleisti kėdę, tačiau jį nuo tokio veiksmo sustabdė trenerio asistentas Jerrance‘as Howardas.

Pranešama, kad nuobaudų turėtų sulaukti trys muštynių dalyviai: De Sousa, Marcusas Garrettas ir Davidas McCormackas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi