2020.01.22 07:18

„Australian Open“: Berankis po atkaklios kovos pripažino amerikiečio pranašumą

LRT.lt2020.01.22 07:18

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-69) antrajame „Australian Open“ turnyro rate priešinosi amerikiečiui Samui Querrey (ATP-45), tačiau vis tiek turėjo pripažinti jo pranašumą.

Po 2 valandas ir 35 minutes trukusios kovos triumfavo JAV tenisininkas – 7:6 (2), 4:6, 6:4, 6:4.

Mačas prasidėjo visiškai apylygiai – abu tenisininkai nesusikūrė break point‘o, todėl viskas sprendėsi pratęsime. Berankis pirmajame sete laimėjo net 91 procentų pirmųjų padavimų, tačiau pratęsime pranašesnis buvo varžovas – 7:2.

Paskutinį setą R. Berankis pradėjo galingai – 3:0, tačiau varžovas sugebėjo išlyginti rezultatą ir vėliau perlaužęs setą išplėšė pergalę.

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas „Australian Open“ turnyre varžėsi 9-ą kartą. Pirmajame rate R. Berankis pranoko ispaną Roberto Carbellesą Baeną.