Naujienų srautas

Sportas2020.01.21 17:47

Po skandalu virtusio banano nulupimo „Australian Open“ turnyre – prancūzų tenisininko atsakas

LRT.lt 2020.01.21 17:47

„Australian Open“ turnyro žiniasklaidos dėmesio centre atsidūręs prancūzas Elliotas Benchetritas atkirto savo kritikams, kurie jį užsipuolė po skandalu virtusio epizodo, kai paprašė jaunos kamuoliukų padavinėtojos nulupti bananą.

Dvikovoje, kurioje 21-erių metų tenisininkas įveikė Dmitrijų Popko, vienos iš pertraukėlių metu jis paprašė, kad kamuoliukų padavinėtoja nuluptų bananą, o tai viešojoje erdvėje iškart sulaukė seksistinių paraiškų.

Jauna mergina buvo linkusi padėti sportininkui, tačiau ją greitai sustabdė mačo teisėjas Johnas Blomas, kuris, pasak pačio tenisininko, jam tiesiai į akis pasakė, kad „mergina nėra jo vergė“.

Šis įvykis sulaukė tikros nuomonių audros socialiniuose tinkluose. Pavyzdžiui, legendinė tenisininkė Martina Navratilova pasidalijo vaizdo įrašu ir parašė: „Kas toliau – vynuogės? Johnas (mačo arbitras – red.) neabejotinai pasielgė teisingai.“

Po to, kai visuomenėje kilo tikra diskusijų audra, savo versiją pateikė ir pats E. Benchetritas.

„Finalinio seto metu, kai buvo paskelbta pertraukėlė, aš paprašiau kamuoliukų padavinėtojos nulupti bananą, nes buvau išsitepęs kremu nuo prakaito.

Ji tai jau buvo atlikusi mačo pradžioje, tačiau kai to paties paprašiau antrąkart, teisėjas man pasakė, kad mergina nėra mano vergė, todėl bananą nusilupau pats.

Negalėjau patikėti tuo, ką man pasakė teisėjas ir tai, kad ši situacija tapo tokia nekontroliuojama socialiniuose tinkluose. Žmonės nežino, kas iš tikrųjų nutiko aikštelėje“, – incidentą komentavo prancūzų sportininkas.

E. Benchetrito pasirodymas Melburne baigėsi antradienį, kai jį įveikė japonas Yuichi Sugita.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi