Sportas

2020.01.21 11:37

Ikiteisminiame tyrime linksniuojamo „Lietkabelio“ direktorius: situacija nepaveikė klubo reikalų

Rytis Kazlauskas, LRT.lt2020.01.21 11:37

Pastaruoju metu gerų rezultatų kontekste linksniuotas Panevėžio „Lietkabelio“ klubo vardas šią savaitę paminėtas ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pradėtame ikiteisminiame tyrime, kuriame įtarimai prekyba poveikiu pareikti klubo prezidentui Alvydui Bieliauskui. 

Prokuratūra ir STT pirmadienį pranešė įtariantys, kad Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas galėjo paimti 3 tūkstančių eurų kyšį iš A. Bieliausko. Tokiu būdu per merą galimai buvo siekiama paveikti savivaldybę ir jos įmones, kad „Lietkabeliui“ būtų skirta parama.

Pirmadienį teismo sprendimu R. Račkauskas buvo mėnesiui nušalintas nuo pareigų, o antradienį praneša apie A. Bieliauskui paskirtą kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

Portalui LRT.lt susisiekus su „Lietkabelio“ klubo direktoriumi Martynu Purliu, šis kalbėjo, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas nepaveiks Panevėžio komandos.

„Ši situacija niekaip nepaveikė klubo reikalų. Viskas yra tvarkoje ir įtakos klubo gyvenimui tai neturi“, – tvirtino M. Purlys.

Klubo direktorius pabrėžė, kad A. Bieliauskui ikiteisminiame tyrime pareikšti įtarimai „nustebino“.

Vienas „Lietkabelio“ vadovų pasidžiaugė, kad pastaruoju metu komanda demonstruoja neblogą žaidimą bei sugebėjo LKL čempionate įveikti Kauno „Žalgirį“ ir Klaipėdos „Neptūną“.

„Viskas yra tvarkoje. Sportiniai rezultatai yra normalūs. Šiuo metu koncentruojamės į FIBA čempionų lygoje rungtynes Lenkijoje. Šeštadienį žaisime dvikovą su Prienų klubu. Kas nėra susiję su sportine veikla, neturi turėti įtakos krepšininkų bei trenerių štabo. Kalbėjome apie tai. Iš to nesistengiame daryti tragedijos“, – portalui LRT.lt aiškino M. Purlys.

Antradienio vakarą Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai FIBA čempionų lygos rungtynėse Torunėje susitiks su vietos „Polski Cukier“ klubu.

Pergalė panevėžiečiams išsaugotų viltis patekti į antrąjį turnyro etapą. Rungtynes tiesiogiai nuo 19:30 val. transliuos portalas LRT.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.