2020.01.21 10:48

„Australian Open“ turnyre latvis nukovė perspektyvųjį kanadietį, Šarapova pasirodymą baigė po pirmojo etapo

LRT.lt 2020.01.21 10:48

Pirmadienį Melburne prasidėjusiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Australian Open“ teniso turnyre sužaista dar viena pirmojo etapo susitikimų porcija.

Pergalingai turnyrą pradėjo buvusi 10-oji pasaulio raketė iš Latvijos Ernestas Gulbis. Šiuo metu 256-ą vietą reitinge užimantis latvis po keturių setų kovos 7:5, 4:6: 7:6 (7:4), 6:4 nugalėjo talentingąjį kanadietį Felixą Augerą–Aliassime`ą, kuris reitinge rikiuojasi 22-as.

Dvikova truko 3:37 val.

Tenisininkai pasidalino po tašką po pirmųjų dviejų setų. Trečiajame prireikė pratęsimo. Jo metu E. Gulbis šovė į priekį 5:1 ir antrą kartą susitikime išsiveržė į priekį. Lemiamo seto metu latvis laimėjo visus savo padavimus ir, perėmęs vieną varžovo seriją, iškovojo pergalingą tašką.

Antrajame varžybų etape E. Gulbio lauks slovėnas, kuris ATP reitinge užima 55-ą vietą. Latvijos atstovas į antrąjį „Australian Open“ varžybų etapą pateko trečią kartą savo karjeroje.

Pirmąją vietą reitinge užimantis ispanas Rafaelis Nadalis neturėjo didesnių sunkumų dvikovoje su Bolivijos tenisininku Hugo Dellienu (ATP-73), kurį įveikė po trijų setų kovos 6:2, 6:3, 6:0.

Mače, kuris truko 2:04 val., R. Nadalis pralaimėjo tik vieną savo padavimų seriją ir užtikrintai artėjo pergalės link.

Antrajame etape reitingo lyderio varžovu bus Frederico Delbonio (ATP-76) ir Joao Sousos (ATP-59) poros nugalėtojas.

Moterų turnyre kalnų nenuvertė buvusi pirmoji pasaulio raketė rusė Marija Šarapova. Šiuo metu WTA reitinge 145-oje vietoje žengianti sportininkė 3:6, 4:6 nusileido kroatei Donnai Vekič (WTA-20) ir baigė pasirodymą turnyre.

Susitikimas truko 1:22 val. M. Šarapova yra laimėjusi „Australian Open“ turnyrą 2008-aisiais.

23-ejų D. Vekič antrą kartą karjeroje pateko į antrąįj turnyro Australijoje etapą.

Kroatės lauks Monicos Niculescu (WTA-129) ir Alizes Cornet (WTA-61) dvikovos laimėtoja.