2020.01.21 06:48

Valančiūno dvigubas dublis nepadėjo „Grizzlies“ išsaugoti įspūdingos pergalių serijos

LRT.lt2020.01.21 06:48

Septynias iš eilės pergales NBA čempionate iškovojęs Memfio „Grizzlies“ (20-23) klubas buvo pristabdytas namuose. „Grizzlies“ rezultatu 116:126 (30:31, 20:38, 27:29, 39:28) turėjo pripažinti Naujojo Orleano „Pelicans“ (17-27) pranašumą.

Jonas Valančiūnas rungtynėse ant parketo praleido 21 minutę, įmetė 14 taškų (6/8 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, po 2 suklydo ir prasižengė.

„Grizzlies“ prieš susitikimą puoselėjo galimybę pakartoti ilgiausią klubo istorijoje pergalių seriją bei iškovoti aštuntą laimėjimą iš eilės, tačiau galingai žaidę „Pelicans“ krepšininkai pasiekė naują klubo rekordą – pataikė net 21 tritaškį iš 48 (43,8 proc.).

Svečiai jau po pirmosios mačo dalies užtikrintai pirmavo – 69:50. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, „Pelicans“ turėjo 21 taško pranašumą (98:77) ir neleido „Grizzlies“ ekipai pagalvoti apie kitokį nei pralaimėjimo scenarijų rungtynėse.

Nugalėtojus į priekį tempė po rankos traumos sugrįžęs atakuojantis gynėjas Jrue Holiday. Septynis susitikimus praleidęs krepšininkas pelnė 36 taškus bei pataikė 7 tritaškius iš 10.

Vakarų konferencijoje po pralaimėjimo „Grizzlies“ išliko atkrintamąsias garantuojančioje aštuntoje vietoje. „Pelicans“ – 12-ti.

Memfio „Grizzlies“: Dillonas Brooksas 31 taškas, Jarenas Jacksonas 19, Ja Morantas 16, Jonas Valančiūnas 14, De`Anthony Meltonas 10.

Naujojo Orleano „Pelicans“: Jrue Holiday 36, Brandonas Ingramas 25, Nicola Melli 15, J.J. Redickas ir Joshas Hartas po 10.