Naujienų srautas

Sportas2020.01.20 10:49

Po Jasikevičiaus kirčio spaudos konferencijoje – LKL komunikacijos direktoriaus atsakas

LRT.lt 2020.01.20 10:49

Kauno „Žalgiris“ sekmadienio vakarą patyrė antrąją nesėkmę LKL pirmenybėse, kai savo arenoje netikėtai 83:86 nusileido „Šiaulių“ krepšininkams.

Po rungtynių žalgiriečių treneris Šarūnas Jasikevičius auklėtinių namo nepaleido ir surengė jiems papildomą treniruotę, o vėliau atvykęs į spaudos konferenciją dar išliejo pyktį ir ant žurnalisto.

„Kaip treneris turėčiau dar daugiau lįsti į jų vidų, bet nesigavo. Norėjau, kad vakar po sunkios savaitės pailsėtų, žaidėme po laisvos dienos, kaip darėme ne kartą prieš LKL rungtynes, bet, aišku, vaizdas aikštelėje momentais buvo kraupus.

Kai kurie nesugeba užsivesti LKL rungtynėms ir aš kaip treneris jų neužvedu“, – įžanginėje kalboje sakė strategas.

Paprašytas įvardyti priežastis, kodėl „Šiauliai“ atkovojo daugiau kamuolių nei „Žalgiris“, Š. Jasikevičius atkirto: „Tokios, kokias išvardinau tau prieš kelias minutes. Tai, kad kai kurie (žaidėjai) nesugeba užsivesti prieš LKL rungtynes ir aš, kaip treneris, jų neužvedu. Kažkur...“

Visgi tai dar nebuvo aštriausias Š. Jasikevičiaus atsakymas. Po to, kai žurnalistas paklausė, ar buvo siekiama pataupyti tik trečiajame kėlinyje aikštėje pasirodžiusį Thomasą Walkupą, specialistas nesusivaldė ir rėžė: „Ar tu žiūri mūsų rungtynes LKL? Čia tau pirmą sykį taip mes darome?

Tai kas antros rungtynės taip yra. Idėja yra ta, kad mes turime jauną žaidėją, kuriuo labai tikime ir kuriam reikia labai žaisti. Nesuprantu, atrodo, kad pirmą sykį tokius dalykus darytume.“

Į tokį Š. Jasikevičiaus akibrokštą atsakė LKL komunikacijos direktorius Šarūnas Mazalas, kuris savo „Facebook“ paskyroje rašė: „Nu negali tu taip bendrauti, nu negali. Kai Tautvydas Kubilius (žurnalistas, uždavinėjęs klausimus Jasikevičiui – red.) po konferencijos parašė „sudegiau“, galvojau, kad eilinis trenerio patujinimas ir nepasitenkinimas po pralaimėjimo.

Bet čia buvo labai stipru. Ne, čia tikrai ne žurnalistas sudegė, čia sudegė treneris. Ir jei jau didžioji dalis komentarų smerkia tokį bendravimą (žinant asmens aukštinimą), vadinasi, gerokai perspausta.

Tu turi dirbti savo darbą ir gerbti tuos, kurie dirba savo darbą. Kad ir kas būtum, pagarba žmogui privalo išlikti. Tavo elgesys sudaro komandos įvaizdį ir parduoda bilietus. Tiek neigiamų komentarų apie asmenį jau seniai nemačiau.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi