Naujienų srautas

Sportas2015.09.10 11:12

J. Mačiulis: numatomas Lenkijos scenarijus, kortų namelis griūva

Lietuvos rinktinės puolėjas Jonas Mačiulis rungtynėse su Estija pelnė pergalingą metimą, tačiau krepšininkas laimingas nebuvo.

„Kaip ir po visų šio čempionato rungtynių galima pasakyti, kad žaidėme blogai, ir viskas. Negaliu net pasakyti, kas neveikia, bet neveikia komandiniai veiksmai. Kur reikėdavo, nepadarydavome, kur reikėdavo, neperduodavome kamuolio. Neveikė niekas, ką mes susitarėme, ką treneriai liepė padaryti. Pavyzdžiui, užtvarą pastatyti. To nepadarydavome“, – sakė J. Mačiulis.

Krepšininkas pasakojo apie savo lemiamą metimą. „Atsikovojome kamuolį ir reikėjo kažką daryti. Galbūt tas metimas buvo kažkiek per anksti, tačiau reikėjo imtis iniciatyvos, du prieš du sužaisti jau nebebuvo laiko. Kai įmečiau, dabar visi man ploja, bet nėra ko džiaugtis. Tokia pergale prieš estus – juokas pro ašaras.“

Anot J. Mačiulio, labai panaši situacija su rinktine buvo Lenkijoje 2009 metais.

„Čia vyksta Lenkijos variantas tik su šiek tiek geresne pabaiga grupėje. Būna, kad kažkas „nesiklijuoja“, atsiranda dvejonės, viskas taip susideda. Galvojome, kad visi mus čia dievais laikė, gavome sąlyginai lengvus varžovus, bet pamatėme, kad ir jie gali žaisti. Dabar namelis kortų po truputį griūna, bet tikiuosi, kad jis nesugrius ir kad mes komandiškai jį atstatysime. Jeigu po vieną žaisime, mus sulaužys ir estai, o jeigu žaisime kaip kumštis – taip nebus“, – kalbėjo J. Mačiulis.

Anot žaidėjo, ketvirtadienio dvikova taip pat nebus lengva.

„Čekai tik skamba silpnai. Jie yra gera komanda, turi įžaidėją, turi gerą penktą numerį, yra sulipdyta gera komanda, kuri gali ir pataikyti, ir prasiveržti. Komandos, kurias pusė mūsų tautos nurašė, pasirodo yra komandos, jie žaidžia komandiškai, įvykdo derinius iki pabaigos, žino, kas jų lyderiai, kas ką turi daryti aikštelėje“, – sako J. Mačiulis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi