Naujienų srautas

Sportas2020.01.19 16:43

Pasiruošimo etapo starte – „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ lygiosios

LRT.lt 2020.01.19 16:43

2020-ųjų sezonui besirengianti Marijampolės „Sūduva“ sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes – mačas su „Kauno Žalgiriu“ laikinojoje sostinėje baigėsi lygiosiomis 0:0, rašo fksuduva.lt.

Rungtynes marijampoliečiai pradėjo išbandytu vienuoliktuku – nuo pirmųjų minučių į aikštę žengė Ivanas Kardumas, Andro Švrljuga, Semiras Kerla, Algis Jankauskas, Ivanas Hladikas, Aleksandaras Živanovičius, Domagojus Pušičius, Renanas Oliveira, Giedrius Matulevičius, Josipas Tadičius ir Mihretas Topčagičius. Antrajame kėlinyje po keitimų aikštėje pasirodė Ignas Plūkas, Eligijus Jankauskas, Karolis Mantinis, Saulius Vikertas ir Modestas Vainikaitis.

Rungtynių eigą laikinojoje sostinėje dažniau ir ilgiau kontroliavo „Sūduva“, tačiau marijampoliečiams savo atakų užbaigti pavojingais smūgiais nesisekė. Pirmajame kėlinyje vienu metu buvo surengta tikra „Kauno Žalgirio“ vartų apgultis, bet tiek po Mihreto Topčagičiaus, tiek po Semiro Kerlos smūgių Armantui Vitkauskui didesnių sunkumų nekilo.

Tuo metu „Sūduvos“ aikštės pusėje šeimininkai surengė keletą pavojingesnių atakų, tačiau komandą gelbėjo I. Kardumas arba kauniečių smūgiai buvo netikslūs.

Panašiai žaidimas vyko ir antrajame kėlinyje. Bene geriausią progą „Sūduva“ turėjo, kai A. Švrljuga gražiai praleido kamuolį, o šis po E. Jankausko smūgio praskriejo prie pat virpsto. Kitoje aikštės pusėje šeimininkams pasižymėti neleido jau I. Plūkas, gelbėjęs „Sūduvą“ po keleto grėsmingų atakų.

Rungtynių metu netrūko kietos kovos ir geltonųjų kortelių, o mačo pabaigoje „Kauno Žalgirio“ gynėjas Rudinilsonas už paskutinės vilties pražangą buvo pašalintas iš aikštės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi