Sportas

2020.01.19 15:56

Po pertraukos į aikštę žengęs kroatas dviem įvarčiais padovanojo pergalę „AC Milan“ klubui

LRT.lt2020.01.19 15:56

Pozityvią seriją Italijos pirmenybėse tęsia „AC Milan“ klubas. Šį kartą madų sostinės komanda po paskutinę minutę pelnyto įvarčio namuose 3:2 palaužė „Udinese“ pasipriešinimą.

Įpusėjus mačui svečiai turėjo persvarą, kai tiksliai jau 6-ąją rungtynių minutę mušė Jenas Strygeris Larsonas, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis po pertraukos, o labiausiai prie to prisidėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Milano ekipos saugas Ante Rebičius.

Iš karto po pertraukos Giacomo Bonaventurą pakeitęs kroatas jau 48-ąją minutę rezultatą išlygino, o po daugiau nei dvidešimties minučių Theo Hernandezo tikslus smūgis ir išvedė šeimininkus į priekį.

Tačiau tuo įvykiai aikštėje nesibaigė – 85-ąją minutę Kevinas Lasagna svečiams pelnė išlyginamąjį įvartį.

Kai jau atrodė, jog dvikova finišuos lygiosiomis, trečiąją pridėto laiko minutę žodį vėl tarė A. Rebičius – būtent jis pasižymėjo pergalingu įvarčiu ir padovanojo savo komandai pergalę.

Milano komanda kol kas išgyvena vieną geriausių serijų pastaruoju metu – lygoje yra nepralaimėjusi jau tris kartus iš eilės ir su 28 taškais bent jau laikinai pakilo iki aštuntosios lentelės pozicijos.