Sportas

2020.01.19 13:50

Po nesėkmės Kinijoje Rapšys neišgyvena: supratau, jog yra dalykų, apie kuriuos iki tol nemąsčiau

LRT.lt2020.01.19 13:50

Danas Rapšys nesėkmingai baigė antrąjį FINA plaukimo Čempionų serijos etapą – 400 m laisvuoju stiliumi rungtyje į priekį praleido ne tik pagrindinį konkurentą Sun Yangą, bet ir Xinjie Ji ir finišavo sau ne itin įprastoje trečioje vietoje.

Lietuvis distanciją įveikė per 3:49,62 minutės ir nuo nugalėtoju tapusio S. Yango atsiliko daugiau nei keturiomis sekundėmis – kinas nuplaukė per 3:44,98 min.

Po finišo D. Rapšys feisbuke išplatino žinutę, kurioje rašė, jog tokį startą priima ne kaip nesėkmę, o kaip patirtį ir teigė, jog tai privers susimąstyti apie tokius dalykus, kurie anksčiau gal neatrodė svarbūs.

„Reikia išmokti geriau adaptuotis prie sąlygų. Kitaip sunku siekti geriausio rezultato. O šiandien rezultatas tikrai nebuvo geriausias. Kai kas sako, kad mokosi iš nesėkmių. Šis startas man buvo tiesiog patirtis, o ne nesėkmė. Aš dėkingas už tokias patirtis, nes tada suprantu, kad yra dalykų, apie kuriuos iki tol nemąsčiau. Dirbu toliau. Ir dėkoju už palaikymą“, – socialiniame tinkle rašė plaukikas.

Šeštadienį vykusią pirmąją etapo dieną lietuvis liko antras ir 200 m laisvu stiliumi rungtyje.

Čempionų serijoje dalyvauja tik vardinius kvietimus gavę praėjusių olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionato prizininkai, pasaulio rekordininkai, FINA Pasaulio taurės bendros įskaitos prizininkai ir pasaulio čempionato finalininkai. Neužsipildžius laisvoms vietoms kviečiami kiti geriausią FINA reitingą turintys plaukikai, neatitikę prieš tai įvardintų kriterijų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.