Sportas

2020.01.19 08:49

Dano nesėkmė Kinijoje: praleido du konkurentus į priekį ir finišavo trečias

LRT.lt2020.01.19 08:49

Ne itin sėkmingai Danui Rapšiui susiklostė antrojo FINA plaukimo Čempionų serijos etapo Pekine (Kinija) diena. Lietuvis 400 m laisvu stiliumi distancijoje nusileido dviem varžovams ir finišavo trečioje pozicijoje.

D. Rapšys distanciją įveikė per 3:49,62 minutės ir nuo pirmas dvi vietas užėmusių varžovų atsiliko gana ženkliai.

Geriausias Lietuvos plaukikas į priekį praleido ne tik pagrindinį savo konkurentą kiną Sun Yangą, tapusį šio plaukimo laimėtoju (3:44,98 min), tačiau ir jo tautietį Xinjie Ji (3:47,04 min).

Ketvirtas šioje distancijoje buvo vengras Dominikas Kozma (3:57,71 min).

LRT.lt primena, jog pirmąją etapo dieną šeštadienį lietuvis plaukė ir 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje, tačiau joje neprilygo S. Yangui ir ten užėmė antrąją vietą.

Čempionų serijoje dalyvauja tik vardinius kvietimus gavę praėjusių olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionato prizininkai, pasaulio rekordininkai, FINA Pasaulio taurės bendros įskaitos prizininkai ir pasaulio čempionato finalininkai. Neužsipildžius laisvoms vietoms kviečiami kiti geriausią FINA reitingą turintys plaukikai, neatitikę prieš tai įvardintų kriterijų.

2 valandas truksiančios programos rungčių finaluose tarpusavyje varžosi tik po 4 kviestinius plaukikus. Atrankos plaukimai nėra rengiami.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.