Sportas

2020.01.19 08:31

Neįtikėtinas sugrįžimas: daugiau nei metus nekovojęs McGregoras varžovą į nokautą pasiuntė per 40 sekundžių

LRT.lt2020.01.19 08:31

Ryškiausios airių mišrių kovos menų žvaigždės Conoro McGregoro sugrįžimas į ringą buvo trumpas, bet saldus – daugiau nei metus nekovojęs C. McGregoras varžovą į nokautą pasiuntė vos per 40 pirmojo raundo sekundžių.

Pastarieji metai C. McGregorui nebuvo lengvi – jis antraštėse dažniau šmėžavo dėl savo areštų, o ne dėl pergalių, kurių iškovojęs nebuvo jau nuo 2016-ųjų.

2017-ųjų vasarą jis pabandė laimę bokso ringe su Floydu Mayweatheriu, dar po metų grįžo prie MMA, tačiau rimčiau nepasipriešino itin didelį asmeninės priešpriešos prieskonį turinčioje kovoje rusui Chabibui Nurmagomedovui.

Tačiau prieš kurį laiką buvo paskelbta, jog airis yra pasiruošęs grįžti. C. McGregoras priaugo kelis papildomus kilogramus ir stojo į kovą su vienu iš labiausiai mylimų JAV kovotoju Donaldu „Kaubojumi“ Cerrone.

Prieš kovą airis nedemonstravo sau anksčiau įprasto pasipūtėliškumo, ne kartą minėjo, jog gerbia savo varžovą. Panašu, jog toks požiūris persikėlė ir į kovą – airis iniciatyvą perėmė nuo pat pirmos sekundės, galingu smūgiu koja į galvos sritį paguldė varžovą ir pribaigė jį galingais smūgiais – kova truko vos 40 sekundžių.

Po kovos jis iškart priėjo prie varžovo, patikrino, ar šiam viskas gerai, o paskui tiesiog priklaupė ringo viduryje ir išliejo visas sukauptas emocijas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.