2020.01.18 20:01

Su gimtadieniu, Pepai: „Man City“ namie prarado dar tu taškus

„Arsenal“ nenugalėjo lygos išsišokėlių
LRT.lt2020.01.18 20:01

Dar sparčiau nuo „Premier“ lygos titulo tolsta jį vis dar ginantys „Manchester City“ futbolininkai – 49-ąjį gimtadienį švenčiančio trenerio Pepo Guardiolos akivaizdoje miestiečiai savo aikštėje 2:2 išsiskyrė su „Crystal Palace“ vienuolike.

Svečiai pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį, tačiau antrajame kėlinyje žaidybinę persvarą favoritai pavertė įvarčiais – dvikovos pabaigoje du kartus per kelias minutes tiksliai mušė Sergio Aguero.

Tačiau ir tai dar nebuvo viskas – jau paskutinėmis dvikovos minutėmis pergalė „miestiečiams“ išslydo iš rankų, kai kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė ekipos veteranas Fernandinho.

„City“ lentelėje su 48 taškais vis dar išlaiko antrąją poziciją, bet nuo pirmaujančio „Liverpool“ jau turi 13 taškų deficitą. Negana to, Liverpulio komanda dar turi ir dvejas rungtynes atsargoje.

Pergalės neiškovojo ir Londono „Arsenal“ klubas – Mikelio Artetos auklėtiniai savo stadione 1:1 išsiskyrė su „Sheffield United“.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „kanonierius“ į priekį išvedė Gabrielis Martinelli, tačiau pergalingos persvaros išlaikyti nepavyko – antrojo kėlinio pabaigoje savu įvarčiu atsakė svečių saugas Johnas Fleckas.

Kelio aukštyn niekaip nerandantis Londono klubas šiuo metu su 29 taškais užima dešimtąją vietą, lygos naujokai iš Šefildo turi keturiais taškais daugiau ir rikiuojasi septinti.