2020.01.18 07:38

Pavyzdingai dėl kamuolių grūmęsis Valančiūnas ženkliai prisidėjo prie dar vienos „Grizzlies“ pergalės

LRT.lt2020.01.18 07:38

Puikią seriją NBA pirmenybėse ir toliau tęsia Memfio „Grizzlies“ (20-22) ekipa su Jonu Valančiūnu. „Grizliai“ šį kartą savo namų arenoje susitvarkė su Klivlando „Cavaliers“ (12-30).

Solidžias rungtynės dar kartą sužaidė Jonas Valančiūnas. Šis nugalėtojų gretose pasižymėjo 8 taškais, tačiau sugriebė net 18 kamuolių, 4 kartus blokavo varžovų metimus ir tiek pat rezultatyviai asistavo komandos draugams.

Nedidelis skirtumas tarp komandų nepapasakoja visos istorijos – čia šeimininkai jau trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo triuškinamai 38:20, pabėgo į priekį ir atrodė, kad pergalė bus pasiekta nesunkiai (92:76).

Paskutinėmis minutėmis „Cavs“ spurtavo 10:2 ir pabandė į rungtynes sugrąžinti intrigą, tačiau, nepaisant pramestų Ja Moranto ir J. Valančiūno metimų, Memfio ekipa turimos persvaros iš rankų nebepaleido ir taip pratęsė sėkmingą seriją.

„Grizzlies“ ekipoje rezultatyviausias su 26 taškais buvo Brandonas Clarke`as, tuo tarpu svečius į priekį traukti bandė 28 įmetęs Colinas Sextonas.

„Grizzlies“: Dillionas Brooksas 26, Ja Morantas 16 (8 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 15, Graysonas Allenas 11, Jarenas Jacksonas 10, Jae Crowderis 9 (8 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 8 (18 atk. kam., 4 blk.).

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 28, Kevinas Love'as 19 (9 atk. kam.), Larry Nance'as 16, Alfonzo McKinnie 12 (10 atk. kam.), Dariusas Garlandas 11.