2020.01.17 22:46

ALBA su Giedraičiu laimėjo 45 minučių dramą Belgrade

LRT.lt2020.01.17 22:46

Rokas Giedraitis sužaidė vienas blankesnių sezono rungtynių, tačiau tai iškovoti pergalės jo atstovaujamai Berlyno ALBA (7-13) nesutrukdė – Vokietijos krepšininkai išvykoje po pratęsimo 94:85 nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (9-11).

Šį kartą lietuvis nebuvo pats pastebimiausias – per 28 minutes surinko 8 taškus (1/6 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir iš viso surinko 10 naudingumo balų.

Paskutiniojo ketvirčio pabaigoje kamuolys ir lemiamos atakos teisė priklausė šeimininkams, tačiau savo laimę iš toli pabandęs Vladimiras Štimacas buvo netikslus ir komandos nusikėlė žaisti pratęsimo.

Papildomojo atkarpoje iniciatyva jau priklausė ALBA komandai – likus žaisti apie dvi minutes jie jau turėjo ganą saugią persvarą (88:81).

Belgrado komanda dar bandė priartėti, tačiau į paskutinius dar likusius klausimus atsakė iš toli pataikęs Martinas Hermanssonas.

„Crvena Zvezda“: Kevinas Punteris 24, Lorenzo Brownas ir Vladimiras Štimacas (6 atk. kam.) po 12, Billy Baronas 9, Borisa Šimaničius 8.

ALBA: Luke'as Sikma (10 atk. kam.) ir Peytonas Siva po 15, Martinas Hermannssonas 13, Landry Nnoko 12 (5 atk. kam.), Marcusas Erikssonas 10 (5 atk. kam.), Rokas Giedraitis 8.