Sportas

2020.01.17 18:56

Rapšys savaitgalį pratęs pasirodymą FINA plaukimo Čempionų serijos varžybose

LRT.lt2020.01.17 18:56

Vieną aukso ir vieną sidabro medalį Kinijoje jau iškovojęs Danas Rapšys toliau tęsia savo pasirodymą FINA plaukimo Čempionų serijos varžybose. Antrasis etapas vyksta Pekine, kur lietuvis susitinka su jau ne kartą matytais varžovais, rašo ltuswimming.com.

Vyrų 200 m l. stiliumi rungtyje D. Rapšiui teks vėl susidurti su pirmajame etape įveikta Kinijos žvaigžde Sun Yangu, vengru Dominku Kozma ir tituluotu belgu Pieteriu Timmersu. Dvigubai ilgesnėje distancijoje lietuviui iššūkį mes S. Yangas, D. Kozma ir kinas Ji Xinjie.

Be to, organizatorių ištraukti burtai lėmė, kad D. Rapšys taip pat dalyvaus ir mišrioje komandinėje estafetėje 4 x 100 m laisvuoju stiliumi. Kartu su lietuviu vienoje komandoje taip pat plauks rusas Oleg Kostin, Honkongui atstovaujanti Siobhan Haughey ir kinė Ye Shiwen.

Čempionų serijoje dalyvauja tik vardinius kvietimus gavę praėjusių olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionato prizininkai, pasaulio rekordininkai, FINA Pasaulio taurės bendros įskaitos prizininkai ir pasaulio čempionato finalininkai. Neužsipildžius laisvoms vietoms kviečiami kiti geriausią FINA reitingą turintys plaukikai, neatitikę prieš tai įvardintų kriterijų.

2 valandas truksiančios programos rungčių finaluose tarpusavyje varžosi tik po 4 kviestinius plaukikus. Atrankos plaukimai nėra rengiami.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt