Naujienų srautas

Sportas2020.01.16 22:56

Jasikevičius – apie Lekavičiaus grįžimą į Atėnus bei pasikeitusį „Panathinaikos“ žaidimo stilių

LRT.lt 2020.01.16 22:56

Penktadienį Kauno „Žalgiris“ užbaigs pirmąją 2020-ųjų Eurolygos dvigubą savaitę.Trečiadienį Belgrade vietos „Crvena Zvezda“ ekipą įveikę Lietuvos čempionai penktadienį Graikijoje stoja į kovą su Atėnų „Panathinaikos“ klubu, kuris Kaune jau nukovė mūsiškius.

Per ketvirtadienį Atėnuose surengtą treniruotę kauniečių vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius pakalbėjo apie būsimų varžovų pasikeitusį žaidimo stilių, Nicko Calatheso tritaškius bei Luko Lekavičiaus grįžimą į Graikiją

Rungtynės bus skirtingos nei Belgrade. Ši komanda, mano nuomone, yra daug talentingesnė, bet ne tiek fiziška, bet vakar prieš „Bayern“ perlaužė rungtynes savo fiziškumu ir dydžiu.

Jų potencialas puolime yra vienas geriausių Europoje. Reikia tuos skaičius sumažinti, jei norime turėti geras rungtynes. Nuimti puolimą, atkovotus kamuolius.

Jie prieš 3-4 savaites pakeitė savo žaidimo idėją ir žaidžia aukštesniu penketu, kadangu turėjo problemų su atkovotais kamuoliais. DeShaunas Thomasas daugiau žaidžia „trečiu“ numeriu, išaugo Konstantino Mitoglou rolė ir pagerėjo Georgio Papagianno žaidimas. Jis vakar buvo faktorius su savo 4 blokais ir 3-4 pakeistais metimais.

Laukia didelis darbas. Reikia užmiršti vakar dienos rezultatą, kuo greičiau suprasti varžovą ir laimėti rungtynes“, – mintimis pasidalijo Šaras.

Apie N. Calatheso tritaškius Kaune: „Nežinau, kur buvo galima matyti daug rikizos ir kur jis mus nubaudė. Tikrai nebuvo taip, kaip visi bando pabrėžti. Kažkokius dalykus atiduodame, bet ne tiek, kiek buvo rašyta.“

Daug akcentų lieka iš Belgrado. „Yra daug panašių žaidėjų. Svarbiausia suprasti, kokio tai stiliaus žaidėjai ir ką mes bandome pasiekti.“

Apie Jimmerio Fredette`o vaidmens pasikeitimą į klubą atvykus treneriui Rickui Pitino: „Gal keičiasi ne jo vaidmuo, o žmogus prioranta prie Eurolygos krepšinio, supranta kas čia vyksta. Labiau per savaitę keitėsi tas žaidimas aukštu penketu. Akcentai tokie patys – neduoti lengvų taškų, priversti dirbti ir suprasti, iš kur tie taškai ateina.“

Apie L. Lekavičiaus grįžimą į Atėnus ir tvarkymąsi su jauduliu: „Manau, tai gali būti ir geras, ir blogas dalykas. Tiek Lukas, tiek Zachas turi susitaikyti su grįžimu į miestą, kuriame žaidė. Jiems tai turi būti eilinės rungtynės.

Aš manau, kad jei žmogus išorėje atrodo šaltas, jis nebūtinai viduje yra šaltas. Į žmogaus dvasią ir vidų neįlįsi. Faktas yra, kad Lukas žaidžia puikią atkarpą ir jis turi būti pasiruošęs, kad „Panathinaikos“ kreips į jį daug dėmesio.

Jis ne mažas vaikas. Tikiuosi, jis, Zachas, KC – visi, kurie turi sužaisti, susitvarkys su emocijomis.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi