2020.01.16 06:40

Rezultatyvumu sprogęs Sabonis fiksavo rekordus ir vedė „Pacers“ į pergalę Minesotoje

LRT.lt2020.01.16 06:40

Domantas Sabonis NBA čempionate į trečiąją pergalę iš eilės vedė Indianos „Pacers“ (26-15) klubą, kuris išvykoje 104:99 (24:30, 30:29, 22:18, 28:22) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (15-25) krepšininkus.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapęs aukštaūgis iš Lietuvos pakartojo asmeninį sezono rekordą ir per 36 žaidimo minutes pelnė net 29 taškus (13/17 dvitaškių, 3/3 baudų). D. Sabonis dar atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, 3 kartus suklydo bei 4 kartus prasižengė.

D. Sabonis padėjo palaikyti „Pacers“ komandą puolimą pirmoje rungtynių pusėje, kurioje iš savo 29 pelnytų taškų surinko net 25. Toks rezultatas krepšininkui leido pasiekti pelnytų taškų per vieną rungtynių pusė karjeros rekordą. Po dviejų kėlinių susitikime svečiams teko vytis šeimininkus, kurie pirmavo 5 taškų persvara – 54:59.

Antroje susitikimo dalyje „Timberwolves“ skyrė didesnį dėmesį D. Saboniui gynyboje, tačiau lietuvis statė tvirtas užtvaras, kuriomis naudojosi estafetę puolime iš aukštaūgio perėmę komandos draugai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Minesotos ekipa dar pirmavo (77:76), tačiau gynėjų vedamas „Pacers“ klubas greitai perėmė iniciatyvą ir įtvirtino savo pergalę.

Rytų konferencijoje „Pacers“ išsilaiko penktoje vietoje ir artėja prie tiek pat pergalių turinčios Toronto „Raptors“ ekipos.

Indianos „Pacers“: Domantas Sabonis 29 taškai, Malcolmas Brogdonas 21, Dougas McDermottas 14, T.J. Warrenas 12.

Minesotos „Timberwolves“: Jarrettas Culveris 17, Keita Batesas–Diopas ir Gorgui Diengas po 15, Robertas Covingtonas 14, Andrew Wigginsas 10.