2020.01.15 21:12

Penki iš eilės: „Neptūnui“ nepavyko nutraukti nesėkmių ruožo FIBA čempionų lygoje

LRT.lt2020.01.15 21:12

Trečiadienį penktąją nesėkmę iš eilės FIBA čempionų lygoje patyrė Klaipėdos „Neptūnas“. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai išvykoje 70:86 (21:26, 15:29, 20:13, 14:18) nusileido Saragosos „Casademont“ klubui.

Tai buvo 7-asis uostamiesčio ekipos pralaimėjimas per 17 rungtynių. Ispanijos komanda, savo ruožtu, yra iškovojusi 7 pergales ir patyrusi 4 nesėkmes.

Aikštės šeimininkai atitrūko per antrąjį ketvirtį. Jame Saragosos komanda sužaidė 13:2 atkarpą, leidusią atitrūkti dviženkliu skirtumu (46:32).

Lyg to nebūtų užtekę, „Casademont“ krepšininkai kėlinio gale surengė dar vieną – šįkart 9:4 – spurtą ir jau pirmavo 55:36 prasidedant ilgajai pertraukai.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai ėmė vytis ir ketvirtojo kėlinio pradžioje sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 10 taškų (62:72). Deja, sėkmingai sužaisti rungtynių pabaigos „Neptūnas“ nesugebėjo.

„Casademont“: D. J. Seeley (3/6 tritaškių) 15, D. Ennisas (3/5 tritaškių, 6 rez. perd.) 14, N. Brussino (6/7 baudų) 12.

„Neptūnas“: D. Gailius (4/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių) 14, S. Galdikas (4/9 dvitaškių, 6 atk. kam.) ir O. Olisevičius (2/3 dvitaškių, 2/5 tritaškių) po 11.