Sportas

2020.01.15 11:51

10-ojo etapo avarijos: Alonso įspūdingas kūlverstis bei kvapą gniaužiantis kipriečio skrydis nuo kopos

LRT.lt2020.01.15 11:51

Dešimtasis Dakaro greičio ruožas trečiadienį dėl smėlio audros buvo sutrumpintas dvigubai, tačiau įspūdingo  veiksmo jame netrūko. Jau pirmojoje atkarpoje skaudžias avarijas patyrė du lenktynininkai, tiesa, jų pasekmės – itin skirtingos.

Jau anksčiau iš varžybų dėl vietos bendroje įskaitoje pasitraukęs Kiprui atstovaujančio lenktynininko Romano Starikovičiaus ir Berto Heskeso ekipažas jau pirmajame greičio ruožo kilometre įspūdingai nuskriejo nuo aukštos kopos.

Per dideliu greičiu ant kalno užskrieję sportininkai žemę pasiekė galingu smūgiu visais keturiais ratais į žemę. Pranešama, kad lenktynininkams Dakaras tuo ir baigėsi – jie atsidūrė ligoninėje.

Ne mažiau įspūdingai nuo kopos vertėsi ir didžiausia šių metų Dakaro žvaigždė – Fernando Alonso. Ispanas irgi per greitai atvažiavo ant kalno pačioje distancijos pradžioje, pora kartų vertėsi, tačiau nusileido ant ratų ir nuvažiavo tolyn.

Tiesa, netrukus F. Alonso buvo priverstas sustoti – suaižėjęs priekinis stiklas trukdė matomumui. Ji ekipažas pašalino ir tęsė lenktynes be stiklo.

Finišavo F. Alonso nuo nugalėtojo Carloso Sainzo atsilikęs 1:17:33 val., o dėl to bendroje įskaitoje iš 10-osos vietos nusmuko į 14-ąją.

„Pasimauna“ ir geriausi: kadruose – sumaitotas Fernando Alonso automobilis
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.