2020.01.14 20:55

Įspūdinga „Real“ pergalių serija nutrūko ypač nerezultatyviose rungtynėse Maskvoje

LRT.lt2020.01.14 20:55

Madrido „Real“ (15-4) pergalių serija Eurolygoje baigėsi ties 13 laimėtų mačų iš eilės. Pablo Laso auklėtiniai dvigubą savaitę pradėjo nesėkme 55:60 (21:14, 12:12, 10:17, 12:17) Maskvoje prieš vietos CSKA (13-6). Abejoms komandoms tai buvo nerezultatyviausias sezono mačas.

Pirmajame ketvirtyje į priekį išsiveržę svečiai antrąjį pradėjo spurtu 5:0 ir įgijo dviženklę persvarą jau 13-ąją mačo minutę (26:14). Nors pirmoje dalyje CSKA ypač nekrito metimai iš visų distancijų (5/20 dvit., 2/7 trit.), tačiau komandą gelbėjo gynyba. Visas 10 mestų baudų pataikę šeimininkai sugebėjo užbaigti 2 ketvirtį su vos 7 taškų deficitu (26:33). CSKA pirmoje pusėje atliko vios vieną rezultatyvų perdavimą.

Po pertraukos „Real“ puolimas visiškai sustojo. Per penkias minutes svečiai neįmetė nė taško, o Mike`as Jamesas tritaškiu išvedė CSKA į priekį – 34:33. Po dar dviejų CSKA taškų atsigavo ir „Real“, kai du taškus su pražanga pelnė Tray`us Thompkinsas. Per likusį trečiojo ketvirčio laiką komandos pelnė dar po 7 taškus, tad po trijų ketvirčių švieslentė rodė labai mažus skaičius – 43:43.

Ketvirtajame kėlinuke kova virė taškas į tašką. Labai sunkus M. Jameso dvitaškis likus 3 su puse minutės CSKA suteikė trapią persvarą (55:52), bet maskviečių lyderis jau žaidė su keturiomis pražangomis. Po Gabrielio Decko dvitaškio „Real“ priartėjo iki taško ir turėjo progą persverti rezultatą, bet po bevaisės atakos greitajame CSKA išpuolyje tritaškį smeigė Darunas Hilliardas (58:54), palikdamas „Real“ tik 37 sek.

Tai buvo tik 5-asis pataikytas CSKA tritaškis iš 20-ies.

„Real“ nesugebėjo suregzti rezultatyvios atakos – suklydo. Pražanga sustabdytas Kyle`as Hinesas likus 18 sek. pataikė abi baudas (60:54) ir taip užbaigė Madrido ekipos pergalių seriją.

CSKA laimėjo antrą mačą iš eilės ir penktąjį per pastarąsias 6 rungtynes. „Real“ iki šio mačo buvo laimėjęs net 13 mačų iš eilės.

CSKA: M. Jamesas (4/9 dvit., 2/9 trit., 7 kld.) 19, D. Hilliardas 14, K. Hinesas 10.

„Real“: T. Thompkinsas (1/5 trit.) 14, F. Campazzo (3/10 trit., 11 išprov. praž.) 11, N. Laprovitolla 8.