Naujienų srautas

Sportas2020.01.14 15:08

Puikų tempą 9-ame greičio ruože išlaikęs Vanagas artėja prie Žalos: akmenų labai daug

LRT.lt 2020.01.14 15:08

Antradienį Saudo Arabijoje įvykusiame 9-ame šių metų Dakaro ralio greičio ruože sėkmingiausiai automobilių klasėje tarp lietuvių pasirodė Benediktas Vanagas, kuris finišavo 16-as.

Iš viso greičio ruože lenktynininkas sugaišo 3:39:36 val. ir etapo nugalėtoju tapusiam „Misteriui Dakarui“ – Stephane`ui Peterhanseliui – pralaimėjo 21:05 min.

Antradienio rytą B. Vanagas startavo iš 21-os pozicijos ir greitai pradėjo demonstruoti, kad 9-ame greičio ruože gali pasiekti puikių rezultatų. Lenktynininkas jau antrajame įskaitiniame greičio ruože pateko į 20-uką ir buvo 19-as.

Toliau sėkmingai pozicijas gerinęs lietuvis vienu metu buvo ir 15-as, tačiau ties paskutiniu įskaitiniu punktu B. Vanagas buvo smuktelėjęs į 19-ą vietą.

Paskutinėje distancijos atkarpoje lenktynininkas atsigriebė ir vėl palypėjo aukštyn.

Devintą Dakaro ruožą „užskaitęs“ Vanagas: pusė velnio

„Pirma dalis buvo labai techniška, labai patiko. Akmenų, aišku, daugoka, bet panašu, kad be jų čia nieko nebus. Antra dalis – beprotiškai greita. Bet irgi akmenų nemažai, tad tempą numažinome, bet vis tiek vieną ratą reikėjo pasikeisti.

Po truputį braunamės link finišo – tas džiugina. Daug veiksmo, labai daug motociklininkų, buvo ir keli automobiliai. Mus aplenkė, mes lenkėme“, – finišavęs pasakojo B. Vanagas.

Bendroje įskaitoje, preliminariais duomenimis, B. Vanagas iš 19-os pozicijos kyla į 17-ą. Kitas lietuvis – Vaidotas Žala – bendroje įskaitoje yra 16-as.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi