Sportas

2020.01.14 14:08

Gelažninkas po 9-ojo etapo bijo dėl technikos: kažkas negerai su greičių dėže

atnaujinta 17:45
LRT.lt2020.01.14 14:08

Antradienį Saudo Arabijoje vykstančiose Dakaro ralio varžybose buvo atnaujintos motociklų ir keturračių įskaitos, kurios nevyko dėl pirmadienį paskelbto gedulo, pagerbiant sekmadienį žuvusį portugalą Paulo Goncalvesą. Vienintelis Dakare dalyvaujantis lietuvis motociklininkas Arūnas Gelažninkas devintajame etape antradienį susidūrė su techninėmis problemomis. Po finišo jis sakė, kad kažkas yra negerai su jo motociklo greičių dėže.

Iš viso distancijoje lietuvis sugaišo 4:19:10 val. ir nugalėtoju tapusiam čiliečiui Pablo Quintanillai pralaimėjo 48:37 min.

34-as į trasą antradienį išvažiavęs A. Gelažninkas finišavo 43-oje vietoje, nuo lyderio atsilikęs 48:37 minutės. Po finišo jis sakė, kad būtent technika pakilo koją geresniam rezultatui.

Gelažninkas Dakaro kopose susidūrė su mechaniniais nesklandumais: daugiau 120 „mocas“ nevažiuoja

„Nieko gero, nes panašu, kad greičių dėžėje kažkas yra, šeštas bėgis trūkčioja, 120 km/h – daugiau motociklas nevažiuoja. Antra dalis greičio ruožo buvo labai greita, tad visi mane aplenkė.

Pirmoje dalyje akmenuota, atsargiai, paklydęs buvau, kokias 4 min paklaidžiojęs praradau. Dabar nežinau, bus matyti, ką pasakys mechanikai. Variklio antro neturiu, ar dėžę ardys, ar ne – nežinau. Motociklas važiuoja, šeštas bėgis įsijungia, apsukos pakyla ir trūkčioja kažkas“, – po finišo kalbėjo A. Gelažninkas.

Bendrojoje Dakaro motociklininkų įskaitoje A. Gelažninkas po 9 etapų yra 30-as. Nuo lyderio Ricky Brabeco lietuvis atsilieka 6 val. 2:58 min.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.