2020.01.14 11:03

Paškauskienė padėjo savo komandai iškovoti Italijos stalo teniso klubų taurę

LRT.lt2020.01.14 11:03

Praįjusį savaitgalį Italijos taurės varžybose pirmąją vietą moterų grupėje iškovojo „Auto Cortemaggiore“ klubas, kurio garbę gina lietuvė Rūta Paškauskienė, skelbiama pranešime spaudai.

Varžybose, kuriose dalyvavo 8 moterų ir 8 vyrų komandos R. Paškauskienės žaidė kartu su V. Sabitova iš Rusijos, A. Barani, V. Roucalo.

Trijų komandų grupėje lietuvės ekipa iškovojo vieną pergalę ir patyrė nesėkmę.

Pusfinalyje R. Paškauskienės ir jos komandos draugės susitiko su pirmą vietą kitame pogrupyje užėmusiomis „Castelgofredo“ ekipos stalo tenisininkėmis.

„Castelgofredo“ net penkerius metus iš eilės buvo pelniusi Italijos taurę ir buvo laikoma turnyro favorite. Kiek netikėtai, tačiau būtent R. Paškauskienės komanda nugalėjo čempiones rezultatu 3:2.

R. Paškauskienė savo ekipai pelnė du taškus: ji triuškinančiu rezultatu (3:0) nugalėjo slovakę T. Kukulkovą bei palaužė kinę Li Xlang (3:1).

Finale „Auto Cortemaggiore“ laukė varžovėms, kurioms buvo pralaimėta grupės etape. Šįkart susitikimą su Bagnolose stalo tenisininkėmis rezultatu 3:0 laimėjo R. Paškauskienės komanda ir tapo nugalėtojomis. Lietuvės klubas pirmą kartą į viršų kėlė Italijos taurę.