2020.01.14 06:52

Į rikiuotę sugrįžęs Sabonis padėjo „Pacers“ palaužti ir aplenkti turnyro lentelės kaimynus

LRT.lt2020.01.14 06:52

NBA čempionate sužaistose rungtynėse po vienerių praleistų rungtynių į rikiuotę sugrįžęs Domantas Sabonis padėjo Indianos „Pacers“ (25-15) klubui namuose rezultatu 101:95 (22:23, 18:26, 29:20, 32:26) nugalėti Rytų konferencijos turnyro lentelės kaimynus Filadelfijos „76ers“ (25-16) krepšininkus.

32 minutes rungtyniavęs lietuvis surinko dvigubą dublį – pelnė 10 taškų (3/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/6 baudų), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, prarado kamuolį ir dukart prasižengė.

Dvikovoje likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes be vieno savo lyderių – Joelio Embiido – rungtyniavusi Filadelfijos ekipa pirmavo po Josho Richardsono tritaškio – 95:94.

Visgi per likusį laiką svečiai taškų jau neberinko, o pergalę „Pacers“ krepšininkai įtvirtino Myleso Turnero, Malcolmo Brogdono, Domanto Sabonio ir T.J. Warreno baudų metimais.

Pergalė savų žiūrovų akivaizdoje leido Indianos komandai Rytų konferencijos turnyro lentelėje aplenkti „Pacers“ ir pakilti į 5-ą poziciją.

Indianos „Pacers“: T.J. Warrenas ir Malcolmas Brogdonas po 21 tašką, Justinas Holiday ir Mylesas Turneris po 14, Domantas Sabonis 10.

Filadelfijos „76ers“: Benas Simmonsas 24 taškai, Joshas Richardsonas 23, Tobias Harrisas 15, Alas Horfordas 10.