Naujienų srautas

Sportas2020.01.13 15:48

Išskirtinis Sausio 13-osios paminėjimas Dakare – lietuviai dykumoje ištiesė įspūdingo dydžio trispalvę

Paulius Cubera, LRT.lt 2020.01.13 15:48

Saudo Arabijoje legendinį Dakaro ralį stebintys Lietuvos sirgaliai surengė neeilinę staigmeną lenktynininkams. Ant vienos iš trasos kalvų pakabino didžiulę šalies trispalvę.

„Gražiausias dalykas važiuojant. Ant vieno kalno buvo didžiulė trispalvė. Didžiulė – tai koks 30 metrų. Vau. Va čia vaizdas – kosmosas visiškas. Pasididžiavau dar kartą, kad esu lietuvis. Turbūt pateks į visas apžvalgas, nes tokios vėliavos kitos čia nėra“, – iškart po finišo įspūdžiu dalijosi Benediktas Vanagas.

Kaip portalui LRT.lt pasakojo vienas iš vėliavos iškėlimo autorių Šarūnas Šetikas, keturi vaikinai rekordinio dydžio Lietuvos vėliavą gavo iš parašiutininkų, atsigabeno į Saudo Arabiją ir visam pasauliui prodė sausio 13-osios proga.

Sausio 13-oji paminėta ir Dakaro ralyje – lietuviai dykumoje iškėlė įspūdingą trispalvę

„Esame keturi lietuviai, visi turėjome vienodą svajonę – nuvažiuoti ir pažiūrėti Dakaro lenktynes. Kad žiūrėjimas būtų įspūdingesnis ir galėtume tuo pačiu paminėti Sausio 13-osios kovotojų už laisvę dieną, sugalvojome nusivežti kuo didesnę vėliavą.

Ieškojome vėliavos Lietuvoje ir radome Lietuvos parašiutininkų sporto federacijoje rekordinio dydžio vėliavą. Ji yra 300 kvadratinių metrų ploto. Jie sutiko su mumis bendradarbiauti, pasidalijo vėliavą, atsivežėme į Saudo Arabiją, kantriai laukėme sausio 13-osios ir mums pavyko surasti puikią vietą, kurioje ją galėtume išskleisti“, – LRT.lt pasakojo Šarūnas.

Jis žadėjo, kad vėliavą lietuviai dabar bandys išskleisti kiekviename etape iki finišo, nors tam surasti vietą tikrai nėra lengva.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi