Naujienų srautas

Sportas2020.01.11 21:02

Po pralaimėjimo Kaune Kiltinavičius širdo ant teisėjų: kaip jums atrodo, ar tai yra normalu?

LRT.lt 2020.01.11 21:02

Šeštadienį Kauno „Žalgiris“ LKL pirmenybėse namie 89:84 palaužė Kėdainių „Nevėžio“ ekipą. Rungtynės buvo pažymėtos svečių trenerio Mariaus Kiltinavičiaus išvarymu trečio kėlinio gale bei Kėdainių ekipos įspūdingas ketvirtasis kėlinys, leidęs pagąsdinti Lietuvos čempionus.

Po rungtynių nugalėtojų vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius kalbėjo apie auklėtinių atsipalaidavimą, pagyrė oponentus ir Roką Jokubaitį su Karoliu Lukošiūnu.

„Norėjome pergalę iškovoti ramiau. Iš kitos pusės, daug dalykų įvykdėm. Norėjom, kad kai kurie žaidėjai žaistų ilgiau ir tai išėjo. Kėdainių komanda ambicinga, žaidžia su geru ritmu“, – varžovus pagyrė strategas.

Apie R. Jokubaičio pasirodymą: Neblogai. Jis ilgą laiką praleido ir reikia, kad įsivažiuotų. Smagu, kad gavo žaisti 27 minutes. Jo situacija yra tokia, kad reikia sugrįžti be traumos. Svarbiausia, kad jis eitų į priekį, o jis tą ir daro.

Apie K. Lukošiūno žaidimą: Lukošiūnui neturiu priekaištų. Gynyboje gerai, pataikė 4 tritaškius. Tobulėja iš visų pusių. Sezonas ilgas, norėtųsi, kad toliau dirbų. Mūsų užduotis yra surasti jam žaidybinio laiko.

Apie „Nevėžio“ sugrįžimą į rungtynes: Varžovą reikia gerbti. Kai kurie – KC Riversas, Edgaras Ulanovas – išėjo su puikiu mentalitetu. Jie dirbo savo darbą profesionaliai. Paskui atsipalaidavimas darė savo. Varžovas žaidė be spaudimo. Reikia gerbti varžovą, bet viskas priklauso nuo mūsų.

Marius Kiltinavičius, savo ruožtu, rėžė monologą apie prastą teisėjų darbą.

„Gaila, kad nepavyko „Žalgirio“ įveikti Kaune. Buvome netoli to. Net kai buvo didesnis skirtumas, nepraradome tikėjimo. Kovojome iki galo ir buvome apdovanoti.

Ką noriu paminėti – mūsų lygos teisėjai nesiskaito su Kėdainių „Nevėžio“ jaunimu. Tai jau ne pirmos tokios rungtynės ir tai absoliuti nepagarba. Jiems prieš akis daromos dvi specialios baudos ir nešvilpiama nė viena bauda.

Tada treneris parodo nesutikimą, gauna techninę – tą aš suprantu. Dar treneris išvaromas po tokios nesąmonės. Tai yra absoliuti nesąmonė. Tokių situacijų šį sezoną labai daug buvo. Mes jau esame pradėję karpyti ir siųsime lygai šitas nesąmones.

Aš suprantu, mes Kėdainių „Nevėžis“ ir žaidžiame prieš Kauno „Žalgirį“. Gal žmonės nemano, kad mes galime pakovoti. Mane išvarius atsiverčiau protokolą telefone. „Žalgiris“ buvo metęs 26 baudas, o mes 6 tuo metu.

Tai yra normalu? Kaip jums atrodo? Tai yra nenormalu. Eilė švilpukų buvo tiesiog nesiskaitymas su mumis. Po tokių rungtynių nesinorėjo rankos spausti teisėjams. Elementaraus žmogiškumo nėra. Toks mano komentaras“, – įsiučio nelaikė M. Kiltinavičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi