Sportas

2020.01.11 18:15

Liuksemburgą įveikę Lietuvos rankininkai – per žingsnį nuo antro pasaulio čempionato atrankos etapo

LRT.lt2020.01.11 18:15

Šeštadienį Liuksemburge besitęsiančioje atrankoje į 2021-ųjų pasaulio rankinio čempionatą Lietuvos rinktinė iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų. Mūsiškiai 32:22 (15:10, 17:12) įveikė šeimininkus – Liuksemburgo atstovus.

Nugalėtojams 8 įvarčius pelnė Aidas Malašinskas, po 6 kartus pasižymėjo Vaidas Drabavičius ir Jonas Truchanovičius, dar 4 pridėjo Mindaugas Dumčius.

Liuksemburgo gretose net 10 įvarčių pelnė Tommy Wirtzas. Antras rezultatyviausias buvo Christianas Bockas, pasižymėjęs 3 sykius.

Lietuvos vyriausiasis treneris Mindaugas Andriuška džiaugėsi rinktinės kovingumu, bet pastebėjo, kad buvo šiek tiek daugiau techninių klaidelių.

„Reikia pasveikinti komanda, kuri atidavė daug jėgų ir parodė savo vienybę. Visi žaidėjai, kurie buvo aikštėje atidavė save. Turėjome šiandien daugiau techninių klaidelių, bet galutinis rezultatas kalba už save. Rytoj vėl viskas prasideda iš naujo ir laukia sunkiausias varžovas“, – kalbėjo M.Andriuška.

Penktadienį lietuviai 36:25 įveikė Farerų salų rankininkus. Liuksemburgo rinktinė, savo ruožtu, 16:22 nusileido slovakams. Šeštadienį slovakai 27:26 palaužė Farerų salas.

Lietuvos rankininkai sekmadienį žais su Slovakijos nacionaline komanda.

Į antrajį atrankos etapą žengs tik grupės nugalėtojai.

Sekmadienio mačą galėsite stebėti portale LRT.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.