Sportas

2020.01.10 14:12

Skausmus ir šeštojo etapo maratoną atlaikęs Gelažninkas gerina pozicijas bendroje įskaitoje

LRT.lt2020.01.10 14:12

„Svarbiau finišuoti nei kentėti ir rizikuoti“ – tokiu požiūriu šeštąjį Dakaro ralio greičio ruožą pradėjo ir pabaigė motociklininkas Arūnas Gelažninkas, penktadienį finišavęs, preliminariais duomenimis, 49-oje vietoje.

Distancijoje lenktynininkas iš Lietuvos sugaišo 5:57:08 val.

Iš 36-osios pozicijos ankstyvą penktadienio rytą startavęs A. Gelažninkas, pasiekęs pirmąjį įskaitinį punktą, buvo nukritęs į 47-ąją vietą. Visgi tolimesnėje distancijos atkarpoje motociklininkui pavyko išlaikyti stabilius rezultatus ir bent jau etapo sportininkų rikiuotėje išsilaikyti pirmajame 50-uke.

Nepatvirtintais duomenimis, A. Gelažninkas turėtų pakilti ir bendroje motociklininkų įskaitoje. Iki šeštojo etapo 32-ąją vietą užėmęs lietuvis palypėjo iki pirmojo 30-uko bei dabar užima 29-ąją poziciją.

Dar prieš penktadienio startą sportininkas kalbėjo apie prastą savijautą po anksčiau patirtų sumušimų, kuomet penktajame greičio ruože motociklininkas krito nuo motociklo ir susitrenkė visą kūną.

Šeštojo greičio ruožo metu A. Gelažninkas dalinosi informacija apie tai, jog važiuojant 120 – 130 km/h greičiu motociklas stipriai kratėsi taip sukeldamas skausmus visame kūne. Važiuojant smėliu, anot A. Gelažninko, buvo lengviau.

Šeštadienį varžybų dalyvių lauksianti poilsio diena bus ypač naudinga lenktynininkui prieš antrąją Dakaro ralio dalį, po kurios ir baigsis šių metų pasirodymas Saudo Arabijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.