Naujienų srautas

Sportas2020.01.09 14:23

Ratą trasoje pramušęs ir 17-as finišavęs Vanagas: statistinė diena ofise

LRT.lt 2020.01.09 14:23

Benediktas Vanagas su Filipe Palmeiro geriausiai iš Lietuvos lenktynininkų pasirodė penktajame Dakaro etape, kur preliminariais duomenimis užėmė 17-ąją vietą. „Inbank Team Pitlane“ pilotas pasakojo, kad daug klaidų trasoje nebuvo.

„Pramušėme vieną ratą, toje pačioje vietoje kaip vienas rusas, prieš pat neutralizaciją gal 500 metrų. Paskui buvo du trečdaliai tokio smėlio, kopų – liūliavimo. Labai sunku surasti ritmą, kokiu važiuoti. Paskutinius 50 km lenktyniavome su MAZ. Iš principo nieko labai blogo nepridarėme be padangos, kuri kainavo kokias 3 minutes. Per daug neklydome – tokia statistinė diena ofise“, – kalbėjo B. Vanagas.

Nuo penktąjį etapą laimėjusio ispano Carloso Sainzo ekipažas atsiliko pusvalandžiu (32:50 min.), o šis rezultatas preliminariais duomenimis leis pakilti iš 11-osios į 10-ąją vietą bendroje įskaitoje.

Penktajame Dakaro etape lenktynininkai pagaliau pamatė Saudo Arabijos kopas.

Penktąjį Dakaro etapą įveikę Vanagas: per daug neklydome – tokia statistinė diena ofise

„Kopos tokios – smėlis su augmenija, tai nėra visiškos kopos. Bet labai daug buvo tokių kopų, kur tu važiuoji tokia siena į apačią. Turėtų būti labai gražių vaizdų. Kai važiuoji žemyn, tolumoje matai mažytį sraigtasparnį stovinį. Grožio prasme tikrai labai gražu.

Penkta diena baigėsi – po truputį ir kapstomės. Vieną kartą trinktelėjau jį, jis buvo nelaimingas, truputį pasikalbėjome apie važiavimo greitį“, – kalbėjo B. Vanagas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi