Sportas

2020.01.08 18:16

Juknevičius po finišo jautėsi lyg pabuvęs Mėnulyje: čia išleisk su skafandrais ir Holivudas gali filmuoti

LRT.lt2020.01.08 18:16

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis ketvirtajame Dakaro ralio greičio ruože pasirodė solidžiai. Jie užėmė 24-ąją vietą trasoje, kuri daugumą dalyvių vargino akmenimis bei nuolatiniais pradurtų padangų keitimais.

Prie starto linijos A. Juknevičius stojo 36-tas vietoje, bet vėliau kilo į viršų. Neutralizacijos zonoje sutiktas ekipažas buvo puikiai nusiteikęs ir tikino, kad viskas vyksta pagal planą – padangos sveikos, pavyko išvengti ir navigacinių klaidų. Ratų keitimo įgūdžius ekipažui vis dėlto pademonstruoti teko, tačiau šį kartą krito vos vienas ratas.

„Na ir reikalų čia šiandien, manau, kad padarėm viską ką galėjom. Paaukojom tik vieną ratą, išvengėm navigacinių klaidų. Greičio ruožas labai įvairus, o jau akmenukų! Kelio knygoj buvo parašyta, kad gausim daug smėlio, tai smėlio beveik nebuvo. Kuo sunkiau – tuo geriau.“ – pasakojo „KREDA“ komandos pilotai.

Nepaisant sudėtingos trasos jie neprarado humoro jausmo ir jautėsi gerai pasirodę.

„Padarėm viską labai gerai, aš manau. Pritrūko kelių pozicijų iki 20-uko. To vieno prakiurusio rato, palikto žvyrkelyje. Darius nepadarė klaidų šiandien, šaunuolis. Nors... Na gerai, abu po vieną“, – juokėsi mūsiškiai.

Vaidotas Žala baigęs šį greičio ruožą sakė, kad tai buvo sunkiausias važiavimas jo gyvenime. Tai išgirdęs A. Juknevičius vėl ėmė juokauti.

„Mes pernai turėjome sunkesnių etapų. Vaidas po 10 metų prisimins šitą ir čia bus kaip pasivaikščiojimas. O jei rimtai, sunkus šitas etapas.

Vaizdai užtat kokie gražūs buvo. Šiandien Mėnulyje buvome. Čia su skafandrais paleisk žmones ir Holivudas filmuot gali. Ką tie skafandrai – čia mus paleisk tokius su šalmais“, – nenustojo juokauti A. Juknevičius.

Dakaro ralis artėja link vidurio. Ketvirtadienį dalyvių kelias nuo Al Ula iki Riyadho pagaliau turėtų vingiuoti smėlynuose tarp gigantiškų uolų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.