Sportas

2020.01.08 15:21

Ketvirtojo etapo finišą pasiekęs Gelažninkas: nerealiai pavargau ir viską skauda

atnaujinta 16.42
LRT.lt 2020.01.08 15:21

Motociklininkas Arūnas Gelažninkas atlaikė sudėtingo ir iššūkių nestigusio ketvirtojo Dakaro ralio etapo iššūkio, kuriame lenktynininkams teko įveikti 453 km greičio ruože. Mūsų šalies atstovas distancijoje sugaišo 5:22:18 val. ir finišavo 33-ioje pozicijoje. 

Stabilų tempą visos distancijos metu palaikęs A. Gelažninkas startavo iš 33-ios pozicijos, o prieš šį etapą buvo 35-oje vietoje bendroje įskaitoje.

Kaip po ketvirtojo etapo finišo kalbėjo pats sportininkas, ketvirtoji diena Dakaro ralyje buvo ypač varginanti ir atėmė daug jėgų.

„Labai sunki diena. Nerealiai pavargau ir viską skauda. Sakiau, kad smėlis bus gerai, bet trasoje buvo daug smėlio su akmenimis. Vienu metu važiavau 30 km/h greičiu. Smėlis buvo labai klampus. Atidaviau visas jėgas. Pradžia man nepatiko, dabar galbūt viskas atrodo neblogai. Aplenkiau vieną varžovą, tačiau manęs – neaplenkė niekas. Galbūt tas greitis buvo visai normalus.

Noriu ilsėtis ir eiti miegoti. Noriu masažo. Skauda visus raumenis. Visur reikėjo stovėti. Nugara pavargo. Kelius dar skauda, bet į tai jau nebekreipiu dėmesio. Šiaip viskas gerai. Nebuvo nuostolių. Nepasiklydau“, – finišavęs įspūdžiais dalinosi A. Gelažninkas.

Šiame etape Arūnui Gelažninkui pavyko iškovoti 35 vietą, o bendroje įskaitoje sportininkas pakilo į 33 poziciją.

Ketvirtadienį Dakaro ralio dalyvių laukia 564 km, iš jų 353 km – greičio ruožų.