Sportas

2020.01.08 09:39

Išgąstis „Lakers“ stovykloje – ant nugaros skaudžiai vožėsi vienas komandos lyderių

LRT.lt 2020.01.08 09:39

Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusiose NBA čempionato rungtynėse Los Andžele vietos publika kelias akimirkas buvo suakmenėjusi iš siaubo – vienas „Lakers“ lyderių Anthony Davisas skaudžiai krito ant nugaros bei iš skausmo kumščiu daužė parketą. 

Incidentas rungtynės tarp šeimininkų ekipos ir Niujorko „Knicks“ klubo nutiko trečiojo kėlinio pabaigoje. Los Andželo klubo aukštaūgis bandė blokuoti varžovo Juliuso Randle`o metimą, tačiau po kontakto ore A. Davisas prarado koordinaciją ir teškėsi ant parketo.

Krepšininkas dar kelias akimirkas pasėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolo „Staples Center“ arenoje, tačiau netrukus savo jėgomis pakilo ir nužingsniavo į komandos rūbinę.

Žaidėjo agentas Richas Paulas, sugrįžęs iš komandos rūbinės, pranešė, kad atliktas rentgeno tyrimas lūžių nerado, tačiau krepšininkas jaučia skausmus ir susižeidė kryžkaulį.

Dar iki šių rungtynių, kurias „Lakers“ laimėjo rezultatu 117:87, buvo pranešimų apie tai, jog Los Andželo klubas siekia su A. Davisu pasirašyti maksimalios vertės kontraktą, kurio vertė siektų daugiau nei 200 milijonų JAV dolerių.