2020.01.07 18:40

Smūgis Čempionų lygoje: persvarą išbarstęs „Neptūnas“ skaudžiai krito namuose

LRT.lt2020.01.07 18:40

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai (4-6) patyrė šeštąją nesėkmę FIBA Čempionų lygos D grupėje, kai namuose 80:86 (20:21, 22:26, 22:13, 16:26) nusileido Salonikų PAOK (4-6) krepšininkams.

Pirmajame varžybų rate „Neptūnas“ išvykoje buvo įveikęs PAOK klubą net 94:72.

Tai labai skaudus pralaimėjimas dėl vietos kitame etape kovojančiam „Neptūnui“ – su PAOK ekipa dabar pergalių skaičius yra lygus.

Lygiose rungtynėse „Neptūnas“ susikrovė solidžią persvarą trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo 22:13. Vis dėlto lemiamo ketvirčio metu persvaros išlaikyti nepavyko.

Likus žaisti tris minutes po ilgesnio laiko svečiai iš Graikijos atstatė lygybę – 77:77. Nors taškus pelnė T. Sedekerskis, tačiau turint galimybę padidinti skirtumą iki 5 taškų, patogaus metimo nepataikė D. Gailius.

Netrukus PAOK jau persvėrė rezultatą (81:79). „Neptūnas“ netrukus pelnė tašką bauda, apsigynė, tačiau gretoje atakoje Gytis Masiulis gavo įspūdingą varžovo bloką.

Likus žaisti 17 sek. iki tol visą mačą pro šalį metęs Bobby Brownas smeigė tritaškį per rankas ir „Neptūnas“ atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje – 80:84. Po minutės pertraukėlės baudos aikštelėje kovojęs Simas Galdikas sužingsniavo ir klaipėdiečiams neliko šansų.

„Neptūnas“: D. Gailius (5.7 dvit., 2/5 trit.) 16, T. Delininkaitis (4/6 dvit., 2/6 trit.) 15, G. Masiulis (5/10 dvit., 7 atk. kam.) 13, Ž. Janavičius (1/6 dvit., 2.3 trit., 9 rez. perd.) 11.

PAOK: A. Smithas (3/6 trit.) 18, A. Bestas 14, A. Wigginsas (5/7 dvit., 1/1 trit., 9 atk. kam.) 13, B. Brownas (1/4 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud.) 11.