2020.01.07 06:52

Skambius karjeros pasiekimus užfiksavęs Sabonis įnešė solidų indėlį į „Pacers“ pergalę

LRT.lt 2020.01.07 06:52

Į pergalių kelią NBA čempionate sugrįžo Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (23-14) klubas, po dviejų pralaimėjimų iš eilės svečiuose 115:104 (27:29, 15:15, 37:21, 36:39) įveikęs vietos „Hornets“ (15-24) krepšininkų pasipriešinimą.

Aukštaūgis iš Lietuvos ant parketo dvikovoje praleido 38 minutes, įmetė 18 taškų (7/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/6 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius bei blokavo varžovo metimą.

Dvikovoje D. Sabonis užfiksavo ir du solidžius karjeros pasiekimus. Krepšininkas peržengė karjeroje atkovotų 2000 kamuolių bei 3000 pelnytų taškų ribą.

Susitikime suspindėjo „Pacers“ puolėjas T. J. Warrenas. Krepšininkas pelnė 36 taškus (15/21 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 6/6 baudų), iš kurių net 30 žaidėjas surinko antroje susitikimo dalyje, kurioje svečiai šovė į priekį.

Trečiąjį kėlinį Indianos ekipa laimėjo net 16 taškų skirtumu (37:21) bei po 36 žaidimo minučių pirmavo rezultatu – 79:65.

„Pacers“ rungtynėse atliko net 31 rezultatyvų perdavimą, o daugiausiai kartų – po 7 – tiksliai kamuolį komandos draugams skirstė D. Sabonis ir T. J. McConellas.

Iškovoję 23 pergalę „Pacers“ krepšininkai Rytų konferencijoje šiuo metu žengia 6-oje vietoje. „Hornets“ – 9-ti.

Indianos „Pacers“: T. J. Warrenas 36 taškai, Domantas Sabonis 18, Mylesas Turneris 15, Jeremy Lambas 11.

Šarlotės „Hornets“: Terry Rozieras 28 taškai, Devonte Grahamas 22, Milesas Bridgesas 18, Cody Zelleris 14.