Naujienų srautas

Sportas2020.01.06 13:30

Vanagas bėdų antrame etape neišvengė – praleidęs tarpinį finišą gaus 20 minučių baudą

atnaujinta 14.12
LRT.lt, iGo2Dakar 2020.01.06 13:30

Finišą antrajame Dakaro ralio etape pasiekė ir Benedikto Vanago bei Filipe Palmeiro ekipažas, tačiau jis nepraėjo be nesklandumų – dėl praleisto vieno iš paskutinių tarpinių finišų lietuvio komanda susilauks 20 minučių baudos.

B. Vanago ekipažas finišą pasiekė per 3 valandas, 53 minutes ir 28 sekundes ir taip aplenkė Vaido Žalos ir Sauliaus Jurgelėno komandą (3:56:43), tačiau prie šio laiko teks pridėti dar 20 minučių.

Tokios nuobaudos komanda sulauks dėl to, jog praleido priešpaskutinį tarpinį finišą ir taip nurūko tiesiai į pagrindinį.

Kaip po finišo kalbėjo pats lenktynininkas, kartu su šturmanu Filipe Palmeiro buvo priimtas sprendimas nesukti ratais ir nerizikuoti sugaišti dar daugiau laiko ieškant tarpinio finišo, tačiau važiuoti tiesiai į pagrindinį, priimti jiems skirtą nuobaudą ir tikėtis, kad ji ekipažo nenublokš pernelyg toli.

„Visą dieną gerėjausi Filipe darbu, nes matosi, kad aiškiai žino, ką daro, kur yra. Būna, žmonės mato, kad pasiklysta ir nebežino, ką daryti. Bet jis viską sudėliojo ir suradome. Bet vieno tarpinio finišo nepaėmėme. Truputį gaila, bet visi ratai vietoje, gera grįžti į tą finišą.

Smagi diena, savotiškai patiko. Buvo labai daug motociklininkų, kelia dulkes ir labai pavojinga juos lenkti. Tokia pakankamai tvarkinga diena“, – pasakojo B. Vanagas.

Įdomu ir tai, jog panašių nuobaudų gali susilaukti ir keli kiti pajėgūs sportininkai, lenkę ir V. Žalos automobilį, tad tai gali reikšti, jog lietuvis lentelėje pakils aukščiau.

Galutinė B. Vanago vieta paaiškės finišavus visiems automobiliams ir paaiškėjus, kiek iš jų dar bus nubausti. Šiuo metu ekipažas yra aštuntas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi