2020.01.06 07:06

Įspūdingai puolime sublizgėjęs Valančiūnas vedė „Grizzlies“ į pergalę

LRT.lt2020.01.06 07:06

Jonas Valančiūnas sužaidė vienas įspūdingiausių sezono rungtynių ir ryškiausiai prisidėjo prie to, jog jo atstovaujamas Memfio „Grizzlies“ (15-22) klubas išvykoje 121:114 nugalėtų Fynikso „Suns“ (14-22) ekipą.

Lietuvis sužaidė vienas rezultatyviausių rungtynių ir surinko net 30 taškų (9/12 dvit.), atkovojo 8 kamuolius ir pataikė tris tolimus metimus iš keturių.

Tai buvo trečiasis kartas, kai centras pasiekė 30 taškų ribą, o 20 iš jų pelnė jau per pirmus du kėlinius.

Lemiamą pranašumą svečiai susikrovė trečiojo kėlinio pabaigoje, atitrūkę 97:75. Ketvirtajame kėlinyje „Suns“ dar bandė artėti, vienu metu sumažino deficitą iki 7 (102:109), tačiau Memfio ekipa vėl spurtavo ir pergalingos persvaros iš savo rankų nebepaleido.

Šeimininkų neišgelbėjo ir ekipos lyderis Devinas Bookeris, varžovams atseikėjęs 40 taškų.

„Suns“: Devinas Bookeris 40 (12/15 dvit.), Kelly Oubre 17 (10 atk. kam.), DeAndre Aytonas 14 (12 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 12, Ricky Rubio (8 rez. perd.) ir Aronas Baynesas (9 atk. kam.) po 9.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 30 (9/12 dvit., 3/4 trit., 8 atk. kam.), Dillonas Brooksas 19, Jarenas Jacksonas 15 (8 atk. kam.), Ja Morantas 13 (7 rez. perd.), Brandon'as Clarke'as ir Solomonas Hillas po 10.