Naujienų srautas

Sportas2020.01.05 15:16

Juknevičius liūdėjo dėl Dakaro startą apkartinusio gedimo: apmaudu, nes būtume galėję lėkti

LRT.lt 2020.01.05 15:16

Į ką tik prasidėjusio Dakaro ritmą įsivažiuoti lengvai dalyviams nebuvo kada. Jau pirmąją dieną lektyninikai turėjo įveikti net 320 kilometrų greičio ruožą. Šis iššūkis daug nervų pareikalavo iš „KREDA“ ekipažo, kuris tik pajudėjus nuo starto linijos susidūrė su techninėmis problemomis ir finišavo 48 vietoje, rašoma pranešime spaudai.

Išvažiavus į trasą paaiškėjo jog neveikia vienas iš automobilio aušinimo ventiliatorių, tad lenktynininkams teko ne kartą stoti ir laukti kol variklis kiek atauš ir tik tada vėl judėti į priekį

„Labai apmaudu, kad praradome tiek laiko, nes buvo tiek tiesiųjų, kad galėjau pūsti su vėjeliu, o teko stoti ir laukti kol variklis atauš. Nieko, šiandien susitvarkom ir rytoj galėsim spausti. Didžiausi sveikinimai Vaidui ir Sauliui, tai ką jie padarė yra kažkas nerealaus“ – pasakojo Antanas Juknevičius.

Dar vakar „KREDA“ komandos navigatorius, Darius Vaičiulis, žadėjęs, jog šiandien ekipažų laukia sunki diena tikrai nesuklydo. Klaidūs keliukai, kanjonai bei akmenys privertė gerai paprakaituoti ne tik komandų pilotus, bet ypač jų šturmanus, kuriems šis Dakaras žadamas, kaip ypač sudėtingas.

Pirmojo greičio ruožo tempą pradžioje diktavo praeitų metų Dakaro nugalėtojas, Nasseras Al-Attiyah, tačiau vėliau prieš pabaigą lyderio pozicijas užleido Vaidotui Žalai, kuris tapo pirmojo etapo nugalėtoju, sau už nugaros palikęs Dakaro misteriu vadinamą daugkartinį čempioną Stephane Peterhansel. Trečias liko Ispanas Carlos Sainz.

Antroji diena Dakare nežada būti nei kiek lengvesnė. Savo patirtį rytoj turės demonstuoti navigatoriai, nes greičio ruožas vinguos persipynusiais keliukais, tad pasiklysti tikrai bus kur. Motociklų bei keturračių rytoj lauks ir pirmoji „Supermaratono diena“. Bendrai dalyviams teks įveikti 367 km trasą iš Al Wajh iki Neomo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi