Naujienų srautas

Sportas2020.01.05 14:15

Finišavęs Vanagas jautėsi „pašventintas“ Dakaro ir atsiprašė Žalos už incidentą

iGo2Dakar, LRT.lt 2020.01.05 14:15

Pirmajame Dakaro ralio etape Benediktas Vanagas užėmė 15-ąją vietą. Jis vienu metu buvo pirmajame dešimtuke, tačiau galiausiai kiek nukrito. Lietuvis pripažino, jog kelyje turėjo nesklandumų ir pasidžiaugė, kad diena baigėsi.

„Jaučiu, kad esam pašventinti. Labai gerai, kad pirma diena baigėsi. Turbūt tai yra svarbiausia“, – apie rezultatus per daug nekalbėjo lenktynininkas.

Lietuvis prieš etapo pradžią nusifotografavo su legendiniu F-1 lenktynininku Fernando Alonso ir juokavo, jog gali jam perduoti gerbėjų linkėjimus. Jie susidūrė ir trasoje – vienu metu B. Vanagas buvo aplenkęs ispaną, o po to pastarasis atsigriebė.

„Fernando tikriausiai kokią klaidą buvo padaręs, nes mes, jeigu jį ir lenkėm, to nematėm. Buvo šiandieną čia daug veiksmo. Yazeedas (Al-Raji, finišavęs 8-oje vietoje – LRT.lt) du kartus lenkė. Lyg apvažiavo visą žemės rululį ir aplenkė dar kartą.

Matyt, kad klaidų darė visi. Aišku, šitas greičio ruožas važiuojant ramiai, nepramušinėjant ratų ir nepaklystant būtų buvęs žiauriai geras“, – juokėsi lenktynininkas.

Vis dėlto F. Alonso galiausiai liko priešais B. Vanagą – legendinis ispanas finišavo keturiomis vietomis aukščiau mūsų tautiečio.

B. Vanagas dar papasakojo, jog net tris kartus nuleido padangą ir juokavo apie „sudegintas gyvybes“.

„Buvome keletą kartų pasiklydę ir net būdami itin atidūs akmenuotuose ruožuose prakirtome visus atsarginius ratus“, – kalbėjo lenktynininkas.

B. Vanagas pasidžiaugė Vaidoto Žalos pirmąja vieta ir atsiprašė dėl įvykusio incidento, kai jis šiek tiek nepraleido etapą laimėjusio lenktyninko.

„Su Vaidu išėjo tikrai apmaudžiai – praleidome du lenktynininkus ir galvojome, kad už mūsų nėra, kai išlindo jų ekipažas.

Prieš pat startą mums keitė sistemą, kuri fiksuoja šalia važiuojančius dalyvius. Ji buvo atsarginė ir neveikė labai gerai, o tai taip pat turėjo įtakos“, – komentavo „Inbank team Pitlane“ piltoas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi