Sportas

2020.01.04 16:48

Vanagas linkėjo Lietuvai nenustoti tobulėti, Palmeiro rūpinosi dėl trumpo pasiruošimo laiko

LRT.lt, iGo2Dakar2020.01.04 16:48

Paskutinysis Lietuvos ekipažas ant Dakaro ralio startinio podiumo  – 312 numerį turinti Benedikto Vanago ir Filipe Palmeiro „Inbank team Pitlane“ komanda.

Prieš pasirodydami pasauliui jie sutiko trumpai pasidalinti mintimis su „iGo2Dakar“ žurnalistais.

B. Vanagas nekalbėjo daug apie patį ralį, tačiau apžvelgė Saudo Arabiją, kurioje vyksta renginys, bei išsakė palinkėjimus lietuviams, o F. Palmeiro šiek tiek jaudinosi dėl trumpo pasiruošimo laiko, tačiau išliko pasitikintis savo jėgomis.

„Nuotaikos geros. Noras yra, kad greičiau prasidėtų lenktynės, o paskui – kad jos tikriausiai greičiau baigtųsi.

Matosi, kad Saudo Arabija po truputį atsiveria pasauliui. Matosi, jog šitos šalies laukia daug pokyčių artimiausiu metu. Žmonės čia tikrai šaunūs, kiek dabar pavyko susipažinti.

Visa kita pamatysime eigoje. Automobilis tikiu, kad geras. Tai tiek. Filipe?“, – perdavė bendražygiui žodį B. Vanagas.

„Viskas labai gerai iki dabar. Neturėjome daug šansų dirbti iki dabar. Padarėme, kiek galėjome. AŠ džiaugiuosi, jog čia esu ir mes esame patenkinti būdami viename bolide. Dabar reikia tik nusigauti iki finišo – tai svarbiausia.

Šie metai nebus lengvi man, kaip šturmanui. Na, mūsų darbas nebūna lengvas, bet šįkart bus sudėtingiau. Pasitikiu savimi, bet žiūrėsime, ko tikėtis jau pačiose lenktynėse“, – papasakojo F. Palmeiro.

B. Vanagas interviu užbaigė palinkėjimu Lietuvai.

„Manau, kiekviena Lietuvos komanda padarys geriausią, ką tik gali. Dėl to galite būti tikri. Aš džiaugiuosi, kad turime to sportinio pykčio kelti kartelę vis aukščiau.

Manau, per visus Dakaro metus žingsniai, kuriais tobulėjame mes ir tobulėja visa Lietuva, yra labai dideli. Keliaukime drauge visi savo srityse ir būkime geriausi“, – sakė mūsų tautietis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.