Sportas

2020.01.03 20:06

„AC Milan“ gerbėjams prisistatęs Ibrahimovičius: vietoje bėgiojimo smūgiuosiu iš 40 m atstumo

LRT.lt 2020.01.03 20:06

Trečiadienį Milano „AC Milan“ klubo gerbėjams prisistatė vienas garsiausių visų laikų Švedijos futbolininkų Zlatanas Ibrahimovičius. Su žiniasklaida spaudos konferencijoje bendravęs 38-erių metų charizmatiškasis futbolininkas laidė pokštus ir kalbėjo apie savo karjeros vingius, praneša „Sky Sports“. 

„Neįmanoma žaisti taip, kaip žaidžiau prieš dešimt metų, tačiau žinau, ką turiu daryti: vietoje bėgiojimo per visą aikštę turiu smūgiuoti iš 40 metrų nuotolio“, – šypsojosi puolėjas.

Z. Ibrahimovičiaus teigimu, sulaukęs 38-erių po karjeros etapo JAV futbolo lygos Los Andželo „Galaxy“ klube, jis turėjo daugiau pasiūlymų, kur pratęsti karjerą, nei būdamas 28 metų.

Į Milaną švedas sugrįžo po 8-erių metų pertraukos. Su „AC Milan“ klubu futbolininkas sudarė pusės metų trukmės sutartį su galimybe ją pratęsti iki metų pabaigos.

Lapkričio mėnesį palikęs „Galaxy“ klubą Z. Ibrahimovičius, atsisveikindamas su buvusios ekipos gerbėjais juokavo, kad dabar jie „galės grįžti prie beisbolo rungtynių stebėjimo“.

Pastarąjį kartą Europoje švedas rungtyniavo atstovaudamas „Manchester United“ klubui. Tiesa, 2018 m. kovą žaidėjas patyrė sunkią kelio traumą, po kurios buvo abejojame Z. Ibrahimovičiaus galimybėmis sugrįžti į sportą.

„Daugelis kalbėjo, kad daugiau nebežaisiu futbolo profesionaliai. Kaip bebūtų, dirbau sunkiai iki tokio lygio, kad galėčiau toliau tęsti karjerą“, – aiškino švedas.

Veterano amžiaus sulaukęs Z. Ibrahimovičius ir toliau demonstruoja fantastišką formą. Rungtyniaudamas „Galaxy“ ekipoje švedas per 56 sužaistas rungtynes pelnė 52 įvarčius.

Iš viso futbolininkas praėjusio dešimtmečio metu pelnė 157 įvarčius, atstovaudamas pagrindinių Europos futbolo lygų klubams. Tai yra geriausias rezultatas tarp visų pasaulio žaidėjų, kuriems yra daugiau nei 30 metų.