Naujienų srautas

Sportas2020.01.02 15:31

Pirmuosius išbandymus Dakaro ralio trasoje atlikę lietuviai: kiekvienoje duobėje bus po vieną „žaidėją“

LRT.lt 2020.01.02 15:31

Į Saudo Arabiją dalyvauti šių metų Dakaro ralyje jau atvykę pirmieji lietuvių lenktynininkai likusio laiko iki varžybų veltui neleidžia. Ketvirtadienį Antano Juknevičiaus bei Vaido Žalos ekipažai atliko pirmuosius trasos testus. 

Pirmuosius abiejų ekipažų šturmanų įspūdžius užfiksavo Dakaro ralyje karščiausias naujienas fiksuojanti „igo2Dakar” komanda.

„Pirmieji įspūdžiai yra tiesiog „wow“! Jausmas visiškai kitoks nei su ankstesniu mūsų turėtu automobiliu. Automobilio valdymas – labai geras. Eksperimentai su padangų slėgiu parodė, kad galime važiuoti ir aukštesniu slėgiu per tokį minkštą smėlį.

Šiemet tai bus ypač svarbu, nes mūsų lauks besikeičianti lenktynių danga. Galbūt pavyks rečiau stoti nuleisti orą iš padangų. Kondicionierius tikrai padeda bei padidina komfortą ir atmosfera kur kas geresnė. Mūsų galimybių ribos tikrai prasiplėtė“, – tvirtino kartu su V. Žala ralyje startuosiantis Saulius Jurgelėnas.

Kartu su A. Juknevičiumi varžybose dalyvausiantis Darius Vaičiulis po pirmojo automobilių išbandymo Saudo Arabijos smėlyje pasakojo apie tai, kokia sunki trasa laukia Dakaro ralio naujokų.

„Bus daug nuotykių pradedantiems automobilių testus. Kiekvienoje duobėje bus po vieną „žaidėją“. Trasos gabaliukas yra gana sudėtingas, išartas sunkvežimių. Šakės“, - kalbėjo D. Vaičiulis.

Pirmą kartą Saudo Arabijoje vyksiančios Dakaro ralio lenktynės startuos jau sausio 5 d.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi