2020.01.01 21:26

„Man City“ laimėjo sunkiai, „West Ham“ su Davidu Moyesu triuškino varžovus

LRT.lt2020.01.01 21:26

Anglijos „Premier“ lygos čempionai 2020 metus pradėjo pergale, o „West Ham United“ ekipa po trenerio keitimo iškovojo triuškinančią pergalę.

„Man City“ ekipa namuose po dviejų Gabrielio Jesuso įvarčių 2:1 palaužė „Everton“ vienuolikę, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas su treneriu Carlo Ancelotti priešakyje.

Abu įvarčius miestiečiams pelnė brazilas G. Jesusas, pasižymėjęs 51 ir 58 minutėmis.

Jo tautietis Richarlisonas sušvelnino rezultatą 71-ąją minutę, tačiau Liverpulio futbolininkai taško išplėšti nesugebėjo.

Su 44 taškais „Man City“ liko trečioje turnyro lentelės vietoje, o „Everton“ su 25 taškais – dešimtoje.

Kitose rungtynėse prie „West Ham“ vairo sugrįžęs Davidas Moyesas iškovojo triuškinančią pergalę, kai jo ekipa namuose net 4:0 nušlavė „Bournemouth“.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė komandos kapitonas Markas Noble`as (17 min., ir 35 min. 11 m baudiniu), po kartą pasižymėjo Sebastianas Halleras (25 min.) ir Felipe Andersonas (66 min.).

Pergalė „West Ham“ (22 tšk., 16 vt.) leido išlipti iš iškritimo zonos, į kurią nusileido „Bornemouth“ (20 tšk., 18 vt.).

Trečiose rungtynėse „Norwich“ ekipa ilgai pirmavo, tačiau galiausiai sužaidė lygiosiomis 1:1 su Londono „Crystal Palace“.

Pirmąjį įvartį jau 4 min. įmušė Todd Cantwellas, o rezultatą išlygino Conoro Wickhamo įvartis 87-ąją minutę.

Su vos 14 taškų „Norwich“ toliau lieka paskutinėje vietoje, o Londono ekipa su 28 taškais yra devinta.

„Norwich“ nelaimėjo jau septynių pastarųjų mačų iš eilės.