Sportas

2020.01.01 18:50

Prieš kovą su „Maccabi“ vis dar neaiški Ulanovo ir Landale`o situacija

LRT.lt2020.01.01 18:50

Kauno „Žalgirio“ klubas pirmąją 2020 metų dieną surengė vakarinę treniruotę, kurioje rengėsi sausio antrosios Eurolygos mačui su Tel Avivo „Maccabi“. Vieni šio sezono turnyro lyderių į Kauną atvyksta praretinti traumų.

Prieš rungtynes Šarūnas Jasikevičius teigė, kad Jocko Landale`o ir Edgaro Ulanovo sveikata nėra aiški, mat jie nesitreniravo nuo pergalingo mačo su Miuncheno „Bayern“, praleido paskutines praėjusių metų rungtynes su Utenos „Juventus“.

Tiesa, abu žaidėjai į trečiadienio vakaro treniruotę atvyko: „bandys treniruotis ir jeigu viskas gerai – žais rytoj.“

– Kaip esate patenkintas komanda, jos žaidimu?

– Esu patenkintas komandos žaidimu labai ilgą laiką. Komandos žaidimas, forma ir rezultatai yra skirtingi dalykai. Žaidėjų nusiteikimu, forma esu patenkintas ilgą laiką, bet mums nepavyksta nubausti varžovų. Visiems labai svarbu pergalės, man svarbu žaidimas, nusiteikimas, pergalės tau duoda gerą nuotaiką, kažkiek ramybės. Žaidimu ir žaidėjų tobulėjimu esu patenkintas jau ilgai.

– Šį sezoną keitėte treniruočių laiką, ar ir toliau treniruositės vakarais?

– Po Naujų metų sportuoti ryte nebūtų logiška. Kaip jūs šį rytą jautėtės? (juokiasi) Kalendorius daug ką keičia, o kaip darysime toliau – stengsimės reaguoti į situaciją. Ateina dviguba savaitė, kur reikės vakarais treniruotis.

– „Maccabi“ šį sezoną yra viena Eurolygos lyderių, kokia tai komanda?

– Toks vaizdas, kad komandoje labai geras mikroklimatas, labai geras charakteris, nes daug rungtynių ištraukė tokių, kur mes pralošdavome. Komanda įspūdingai bėga į greitą puolimą, svarbiais momentais yra aiškus lyderis (Scottie Wilbekinas), kuris gali patraukti, komanda sukasi apie jį. Zoosmanas, Hunteris, Cohenas gerina žaidimą. Su Sfairopoulu, atrodo, „Maccabi“ atsirado pagaliau kažkoks tęstinumas.

– Kiek „Maccabi“ žaidimui įtaką daro traumos?

– Žaidimas vis tiek sukasi aplink gynėjus – Wilbekiną, Dorsey, Bryantą. Traumos koreguoja visas komandas, bet lyderis aiškus, žaidimo stilius aiškus – komanda puikiai ginasi, reikia pasiruošti negražioms rungtynėms. Tą turime atsinešti į rungtynes.

„Maccabi“ įmeta daug lengvų taškų – greitas puolimas, įkirtimai yra vieni geriausių Eurolygoje. Tai galima su gera koncentracija kontroliuoti, reikia neprarasti kamuolių. Daug kas priklausys nuo mūsų.

– Varžovų priekinė linija atrodo labai fiziška.

– Fiziškumas ir šoklumas yra skirtingi dalykai. Kai kuriose pozicijose, manau, esame fiziškesni. Tai tik reikia įrodyti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt