2019.12.29 23:05

Dar viena „Manchester City“ pergalė vėl neapsiėjo be VAR kontraversijos

LRT.lt2019.12.29 23:05

Viso kalėdinio laikotarpio metu „Premier“ lygos rungtynėse nenutilusios kalbos apie prastą VAR naudojimą dar kartą buvo pakurstytos sekmadienį, kai „Manchester City“ savo stadione 2:0 palaužė kovinguosius „Sheffield United“.

Miestiečiai savo persvarą prieš lygos naujokus įrodė tik antrajame kėlinyje, kai po įvartį įmušė Sergio Aguero ir Kevinas de Bruyne, tačiau daug daugiau kalbų susilaukė epizodas pirmajame kėlinyje.

Jo metu svečiai buvo pabėgę į greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūręs ekipos puolėjas Lysas Moussetas buvo nuginklavęs Claudio Bravo.

Žaidėjas per daug nesidžiaugė, tarsi nujausdamas, jog galutinį sprendimą dėl įvarčio priims VAR sistema. Taip ir nutiko – VAR vėl užfiksavo centimetrinę nuošalę, su kuria labai nenorėjo sutikti svečių treneris Chrisas Wilderis.

Tai jau ne pirmas atvejis, kai šventinio laikotarpio rungtynėse VAR sprendimai būna gana sunkiai paaiškinami – anksčiau tokiose situacijose jau kentėjo „Crystal Palace“, „Wolves“, „Norwich“ vienuolikės ir dalis kitų.

Po šio pralaimėjimo Šefildo futbolininkai liko su 29 taškais ir užima aštuntąją vietą, tuo tarpu „Manchester City“ turi 41 tašką ir yra treti.