Naujienų srautas

Sportas2019.12.29 20:27

VAR malonės sulaukęs „Liverpool“ Anglijoje taškų toliau nebarsto

LRT.lt 2019.12.29 20:27

Jau eilinę pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo užtikrintai pirmoje vietoje žengiantis „Liverpool“ klubas. Jurgeno Kloppo auklėtiniai tarp savų žiūrovų 1:0 (1:0) palaužė „Wolves“ pasipriešinimą.

Šeimininkai dvikovoje startavo aktyviai ir turėjo kelis šansus pasižymėti, tačiau šiems trūko tikslumo.

Galų gale jų pastangos atsipirko – kėliniui einant į pabaigą kamuolį į tinklą pasiuntė Sadio Mane. Senegaliečiui jau pradėjus džiaugtis įvarčiu teisėjas parodė, jog smūgis įskaitytas nebus – jam pasirodė, jog, atiduodamas tikslaus smūgio autoriui, Adamas Lallana sužaidė ranka.

Čia įsikišo VAR sistema – ši parodė, jog anglas iš tiesų sužaidė petimi, tad įvartis liko galioti.

Ir tai nebuvo vienintelis VAR įsikišimas tame kėlinyje – pridėtam laikui jau bėgant į pabaigą įvarčiu pasižymėjo ir „Wolves“ ekipos puolėjas Pedro Neto. Šiuo atveju situacija rutuliojosi priešingai – mačo arbitras visų pirma įskaitė įvartį, tačiau vėliau nusprendė vėl pasinaudoti VAR sistema – įtarimų sukėlė kiek anksčiau galimai neužfiksuota nuošalė.

Kadangi sprendimą lėmė keli centimetrai, teisėjai užtruko kelias minutes. Galų gale buvo priimtas sprendimas įvarčio neįskaityti, taip sukeliant didelį vietos sirgalių džiaugsmą.

Po pertraukos įvarčiais nebepasižymėjo nė viena komanda, nors šansų tam turėjo abi vienuolikės.

Iškovoję eilinę pergalę, „Liverpool“ su 55 taškais toliau užtikrintai pirmauja lentelėje, o „Wolves“ vienuolikė su 30 taškų yra septinta.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi