2019.12.29 08:21

Dončičiaus trigubas dublis nutraukė „Warriors“ pergalių seriją

LRT.lt2019.12.29 08:21

Dar vienas puikias rungtynes už Atlanto sužaidė Luka Dončičius, o jo atstovaujamas Dalaso „Mavericks“ (21-10) išvykoje 141:121 privertė kapituliuoti „Golden State Warriors“ (9-25).

Verta paminėti, jog San Francisko komandai tai buvo pirmoji nesėkmė po keturių pergalių paeiliui.

Kaip jau tampa įprasta, Teksaso komandą į priekį traukė Luka Dončičius. Šį kartą slovėno sąskaitoje – 31 taškas, 15 rezultatyvių perdavimų bei 12 atkovotų kamuolių.

Dalaso komanda dažnai atakavo iš toli ir tas atakavimas davė vaisių – buvo pataikyti net 24 tritaškiai, o tai leido pagerinti klubo rekordą, kuris anksčiau siekė 22 tritaškius.

Iš viso nugalėtojai iš toli atakavo net 51 kartą.

Rungtynėse dar iki pertraukos šeimininkams 30 taškų buvo surinkęs D’Angelo Russellas, tačiau trečiajame kėlinyje jis skaudžiai susidūrė su L. Dončičiumi ir kuriam laikui turėjo palikti aikštelę.

Vėliau į ją grįžo, tačiau tuo metu „Warriors“ jau turėjo triuškinamą deficitą.

„Warriors“: D'Angelo Russellas 35 (6 rez. perd.), Damionas Lee 18 (12 atk. kam.), Marquese'as Chrissas ir Alecas Burksas po 16, Draymondas Greenas 10 (8 rez. perd.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 31 (12 atk. kam., 15 rez. perd.), Timas Hardaway 25, Kristaps Porzingis 18 (7 atk. kam.), Sethas Curry 17, Dwightas Powellis 10 (8 atk. kam.).