2019.12.28 22:17

„Tottenham“ nenugalėjo lygos autsaiderių, „Leicester“ grįžo į pergalių kelią

kiti rezultatai
LRT.lt2019.12.28 22:17

Anglijoje tęsiasi šventinė „Premier“ lygos savaitė, tiesa, ne taip šventiškai antrasis jos turas susiklostė „Tottenham Hotspur“ futbolininkams, kurie tik paskutinėmis minutėmis išvykoje išgelbėjo tašką prieš lygos autsaiderius „Norwich“ – rungtynės baigėsi 2:2.

Pirmame kėlinyje šeimininkus į priekį buvo išvedęs Mario Vrančičius, tačiau po pertraukos rezultatą baudos smūgiu išlygino Christianas Eriksenas.

Pusiausvyra ilgai nesilaikė – dar po kelių minučių po nesėkmingų rikošetų kamuolys nuo Serge`o Aurier kojos vėl įskriejo į „Tottenham“ vartus ir „Norwich“ vėl įgavo persvarą.

Kai jau atrodė, kad autsaideriai iškovos sensacingą pergalę, savo žodį tarė svečių lyderis Harry Kane`as – jis 87-ąją minutę vėl išlygino rezultatą ir padėjo savo komandai išplėšti tašką.

Kitame susitikime į pergalių kelią sugrįžo ketvirtadienį triuškinamai „Liverpool“ klubui pralaimėjusi „Leicester City“ vienuolikė, išvykoje 2:1 nugalėjusi „West Ham United“ futbolininkus.

Brendanas Rodgersas šiose rungtynėse ryškiai rotavo savo sudėtimi – lyginant su ketvirtadienio dvikova, startinėje sudėtyje buvo vos du žaidėjai, pradėję abi rungtynes – vartininkas Kasperas Schmeichelis ir gynėjas Jonny Evansas.

Nepaisant to, „lapėms“ savo pranašumą įrodyti pavyko – pirmajame kėlinyje tiksliai mušė Kelechi Iheanacho, o antrajame įmušė ir Demarai Gray`us.

Pirmo kėlinio pabaigoje Pablo Fornalsas buvo trumpam rezultatą išlyginęs, tačiau Londono komanda vis tiek liko be taškų.

Lesterio klubas su 42 taškais toliau lieka antroje vietoje, „Tottenham“ ekipa turi 30 taškų ir yra penkta.