2019.12.28 10:52

Sėkmės šeštadienį atveju Labanauskas susitiktų su geriausiu pasaulio smiginio žaidėju

LRT.lt2019.12.28 10:52

Jau šeštadienio popietę Darius Labanauskas Didžiojoje Britanijoje stos į pasaulio dartų čempionato aštuntfinalio kovą, o, ją laimėjęs, iškoptų tarp aštuonių pajėgiausių planetos sportininkų ir susikautų su pajėgiausiu planetos žaidėju Michaelu van Gerwenu.

Lietuvis šiame čempionate kol kas kuria istorija – nugalėjo jau tris varžovus ir pateko tarp šešiolikos geriausių žaidėjų.

Mūsiškis, kuris pasaulio reitinge yra vos 82-as, jau nugalėjo anglus Matthew Edgarą (66) ir Ianą White`ą (9) bei pastarajame etape nugalėjo geriausią Vokietijos žaidėją Maxą Hoppą (24).

Aštuntfinalyje lietuvis jau šeštadienį susitiks su dar vienu Anglijos sportininku, 25-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiu Steve`u Beatonu.

Šis patyręs 55-erių veteranas 1996-aisiais yra tapęs pasaulio čempionu, o praeityje taip pat buvo pasaulinio reitingo lyderis.

Įdomu tai, kad šios kovos laimėtojas dėl patekimo į pusfinalį susitiks su geriausiu šiuo metu pasaulyje Michaelu van Gerwenu.

Šis penktadienio vakare savo aštunfinalio mače be didesnių problemų 4-0 sutriuškino anglą Stepheną Buntingą (17 vieta pasaulio reitinge).

Olandas jau triskart yra tapęs pasaulio čempionu, o šiemet gina titulą, kurį iškovojo šių metų pradžioje, finale 7-3 nugalėjęs Michaelą Smithą.

Tačiau iki progos susigrumti su geriausiu planetos žaidėju D. Labanauskui dar reikia laimėti šeštadienio ketvirtfinalį.

Lietuvio akistata su S. Beatonu, kur ir paaiškės būsimasis M. van Gerweno varžovas, startuos pirmoje dienos sesijoje ir ją atidarys – startas numatomas 14.40 val.